Üzülmez'in gidişiyle Türk solu tamamen bitti!

Beşiktaş’ın ani bir kararla İbrahim Üzülmez’in sözleşmesini fesh etmesi konusunda ntvmsnbc okurlarının görüşleri...

15.02.2011 - 11:09

Üzülmez'in gidişiyle Türk solu tamamen bitti!

Beşiktaş’ın üç sene önce Avusturya’da yaptığı yaz kampında takım arkadaşı İbrahim Toraman’la terlik kavgası yapan İbrahim Üzülmez’in son vukuatı kendisine pahalıya mal oldu.

Ankaragücü maçının devre arasında tartıştığı İbrahim Toraman’a bu kez de yumruk attığı iddia edilen İbrahim Üzülmez takımdan kovuldu.

Siyah-beyazlı formayı 11 yıldır terleten ve uzun yıllar kaptanlık yapan 'Deli' lakaplı İbrahim Üzülmez’in sözleşmesinin fesh edilmesini, ntvmsnbc okurları yorumladı:

— Sınırlı yetenekleriyle efsane olmuş ender futbolcuydu. Son olayda içine biraz Cantona biraz da Zidane kaçmış... Hepimiz deli İbrahimiz diyorum.

— Sütte hile var, DELİde yok ulan!!!

— Kartal yine yavrusunu yedi; Feyyaz, Rıza, Samet, Ertuğrul, Zafer, Gökhan, Ali...Şimdi de İbrahim. Vefa 20 yıldır bu semte uğramıyor...

— ilk önce Deniz Baykal, sonra İbrahim Üzülmez. Türk solu tamamen bitirildi...

— Bu duruma 'iyi oldu' diyen arkadaşlar bile üzüldü eminim ki... Bana öyle geliyor ki, üzüldüğümüz sadece İbrahim gibi bir oyuncuyu kaybetmek değil, vefa, saygı, hırs, arzu, dürüstlük gibi Beşiktaşlılık değerlerini kaybediyor oluşumuzdur. Üzülerek söylüyorum ki, vefa İstanbul'da bir semt adından başka bir şey değildir artık Beşiktaş için... Elveda Büyük Kaptan

— 'Deli' denilip hep hoş görüldü, sonuç bu oldu.. Ya 'katil' denilip hoş görülseydi sonucu kim bilir ne olacaktı?

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...