Yeni sezon bölümleri ile Cold Case

Hiçbir suç sonsuza dek gizli kalmaz. Ölümden dönen Lily Rush, karanlıkta kalmış sırları açığa çıkarmak için geri geldi. Cold Case yeni sezon bölümleri 19 Ocak'tan itibaren her Çarşamba 20:00'de.

18.01.2011 - 16:17

Yeni sezon bölümleri ile Cold Case

Lily Rush (Kathryn Morris), Philadelphia’da cinayet davaları üzerine çalışan, yalnız bir kadın dedektif.

25 yıl önce işlenmiş bir cinayeti başarıyla çözmesinin ardından Philadelphia Polis Merkezi daha önce kimsenin aklına gelmeyen bir proje başlatıyor. Çözülemeyip rafa kalkmış davalara atanan Lily Rush’ın kariyerinde yeni bir pencere açıyor.

Lily, geçmişinde birçok cinayet davasını suçlu psikolojisini kavrayabilen içgüdüleri sayesinde çözmüştü. Şimdi ise tanıkları sorgulayıp, aradan geçen zaman ve değişen yaşamlar sonrasında bu becerisini kullanmaya çalışıyor.

Tabii bu kez en büyük yardımcısı yeni teknolojiler. O bunları kullanıp hiçbir zaman çözülememiş olan davaları çözmek zorunda. Üstelik yeni gelişmelere de hazırlıklı olmalı. Yaptığı iş, kabuk bağlamış yaraları açabilir, şüphelileri tekrar suça itebilir.

Diğer yandan mağdurlar ya da yakınlarını kaybetmiş aileler, aradan yıllar geçtikten sonra yeniden o kötü anları hatırlamak istemedikleri için yardıma hazır olmayabilirler...

Yayın Günü : 19 Ocak Çarşamba
Yayın Saati : 20.00
7.Sezon 1.Bölüm

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...