Yetenek Sizsiniz zevki 3’e katlandı

Her bölümde sürpriz yeteneklere sahne olan Yetenek Sizsiniz artık Perşembe günleri de ekranda. Dün akşam yayınlanan bölümde yarışmacılar 2. tura çıkabilmek için kıyasıya mücadele etti.

Haberler 11.01.2013 - 11:44

Yetenek Sizsiniz zevki 3’e katlandı

Yetenek Sizsiniz’in dün akşam yayınlanan bölümü birbirinden güzel gösterilere sahne oldu.

“KÜÇÜKLÜĞÜME BAKMAYIN”

Yaşları 14 ile 15 arasında değişen genç dansçılar yaptıkları gösteriyle geceye damgalarını vurdu. Performansın sonlarına doğru sahneye çıkan 8 yaşındaki Ramazan ise verdiği cevaplarla Acun Ilıcalı’nın diline dolandı. Minik dansçı, muhteşem performansıyla seyirciden büyük bir alkış aldı. Pick Up isimli grup, seyirciden gelen yüzde 99’luk evet oyuyla yarı finali garantilemiş oldu.

HÜLYA AVŞAR YERİNDEN FIRLADI

Enis Talas, sihirbazlık gösterisine Hülya Avşar’ı da ekledi. Hülya Avşar, kutudan çıkan fareyi görünce ne yapacağını şaşırdı. Korkuyla yerinden fırlayan Hülya Avşar fareyi ellememek için elinden geleni yaptı. Stüdyoda heyecanlı anlar estiren Sihirbaz Enis Talas, bu performansıyla ikinci tura çıkmayı garantiledi.

DOĞAÇLAMA ŞARKI PERFORMANSI

Keremhan Özdemir isimli Karadenizli yarışmacı, değişik şivesi ve sempatik tavırlarıyla hem jüri üyelerini hem de seyircileri etkilemeyi başardı. Doğaçlama yazdığı şarkı sözleriyle yaptığı gösterisi seyirciden geçer not aldı.

SEFA DOĞANAY’A RAKİP Mİ GELİYOR?

Ercan Demir, yaptığı taklit performansıyla Yetenek Sizsiniz’in önceki sezon şampiyonlarından Sefa Doğanay’a rakip mi geliyor dedirtti. Romeo’nun Jüliet’i istemesini konu alan Ercan Demir bu performansta, Fatih Terim, Ata Demirer ve Selahattin Çakaler gibi başarılı taklit performanslarına imza attı. Kızı Jüliet’i kimseye vermek istemeyen Fatih Terim, farklı dillerden yaptığı alıntılarla seyircileri kahkahalara boğdu.

Sayfa Yükleniyor...