New York'ta bir Türk dehşet saçtı

New York'ta bir Türk, kendini aldattığını öne sürdüğü eşini öldürdü ve evini yaktı.

Haberler 30.08.2010 - 10:38

New York'ta bir Türk dehşet saçtı

New York’ta cinnet geçiren 50 yaşındaki Muhammed Karadağ, kendisini aldattığını iddia ettiği karısını yatak odasında öldürdükten sonra, benzin dökerek evi ateşe verdi.

Battaniyeye sardığı karısının cesedini bırakmak için evinin 25 kilometre uzağındaki "Sore Thumb" plajına giden adam, burada aşırı dozda ilaç alarak intihara teşebbüs etti.

Arabasının içerisinde karısının cesediyle birlikte bulunan Karadağ, hastaneye kaldırıldı. Karadağ’ın durumunun ciddi olduğu ve yoğun bakımda midesinin yıkandığı öğrenildi.

Karadağ'ın 48 yaşındaki eşini öldürdükten hemen sonra yakınlarına bir e-mail attığı ve kendisini gözlerinin önünde aldattığı için eşini öldürdüğü ve kendisinin de intihar edeceğini yazdı.

Cinayet, New York’ta çoğunlukla üst düzey gelir gurubun yaşadığı Long Island bölgesinin Lindenhurst kasabasında meydana geldi.

2000 yılında evlendikleri öğrenilen ve daha sonra boşanıp yeniden birlikte yaşayan Muhammed Karadağ ve Gülçin Karadağ’ın oturdukları, North Erie Caddesindeki evde sabaha karşı yangın çıktı. Saat 04.00 saatinde duyulan patlama sesleriyle uyanan komşuların ihbarı üzerine eve gelen itfaiye ekibinin müdahalesiyle yangın söndürüldü.

Olay yerinde boş benzin bidonu bulan polis, evde yaptığı araştırmada kan izlerine rastladı. Polis, ifadesine başvurdukları komşularından Muhammed Karadağ’ın erken saatlerde kanlı bir kutunun içerisinde evde besledikleri kediyi kendilerine emanet ettiklerini öğrenmesinin ardından durumdan şüphelenen bölge cinayet masası ekipleri, alarma geçerek evde bulamadıkları aileyi aramaya başladı.

Sabahın erken saatlerinde başlayan arama, Karadağ’a ait cipin olay yerinden yaklaşık 25 km uzaklıkta "Sore Thumb" plajının girişinde bulunmasıyla sona erdi.

Sayfa Yükleniyor...