Rekabet 'OKUL'una katıl!

1982'den beri Boğaziçi Üniversitesi'nde düzenlediği organizasyonlarla adından söz ettiren BÜYAK (Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü), düzenlediği ulusal çaptaki konaklamalı organizasyon "OKUL" ile bu sene de çok iddialı...

Haberler 18.10.2011 - 17:20

Rekabet 'OKUL'una katıl!

"Bildiğiniz bütün okulları unutun!" sloganıyla bundan dört yıl önce başlayan OKUL serüveni , bu yıl da "Rekabette Kazandıran Hamleler" konusuyla 15-18 Aralık 2011 tarihleri arasında konuklarını ağırlıyor.

Her günü üniversitenin bir yılını temsil eden OKUL, benzersiz konsepti ile katılımcılarına Boğaziçi'nin büyüleyici ortamında, unutamayacakları dört gün yaşatacak.

İlk gün, alanında uzman akademisyenlerin seminerleriyle başlayan OKUL, Türkiye'nin alanında en başarılı isimlerinin konuşmalarıyla birlikte katılımcılarını ikinci gün iş dünyasına yaptığı şirket gezileriyle buluşturuyor.

üçüncü gün de iş hayatından önemli isimlerle devam eden OKUL, mezuniyet öncesi gerçekleşen motivasyonel eğitimlerledördüncü gününde son buluyor.

OKUL, eşsiz seminerlerinin yanı sıra interaktif oyunları, vaka analiz eğitimi ile yarışması ve staj imkanıyla katılımcılarına benzersiz bir kişisel gelişim fırsatı sunuyor. Bunların haricinde; açılış kokteyli, İstanbul'un gözde mekanlarındaki partileri, mezuniyet balosu ve sürpriz aktiviteleriyle taçlandırdığı konsepti ile fark yaratıyor.

Bu yıl, "Hamle 1 : Rekabet OKULuna Katıl!" sloganıyla yoluna devam eden OKUL'11 de, önemli isimler "Rekabette Kazandıran Hamleler" konusunda bilgi ve deneyimlerini aktaracaklar.

İşte o liste...
  
1-Murat Yalçıntaş - İstanbul Ticaret Odası Başkanı
2-Nuri Otay - Ford Otosan Genel Müdürü
3-Galya Frayman Molinas - Coca Cola Türkiye Genel Müdürü
4-Tansu Yeğen - IBM Global İş Servisleri Türkiye Genel Müdürü
5-Ayşegül İldeniz - Intel Kuzey Afrika ve Ortadoğu Genel Müdürü
6-Mümin Sekman - Başarı  Uzmanı-Yazar
7-Tayfun Çataltepe - Turkcell Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
Sayfa Yükleniyor...