Geleneksel Bayram Kredisi

Her türlü ihtiyacınız için cazip faizler, farklı vade seçenekleriyle 30 bin TL'ye kadar kredi!

15.10.2012 - 17:02

Geleneksel Bayram Kredisi

İş Bankası’ndan “Nerede o eski bayramlar?” diyenleri de memnun edecek kredi!

Yıllardır devam ettirdiğimiz “Geleneksel Bayram Kredisi” kampanyası ile bu bayramda da nakde ihtiyaç duyan müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

31 Ekim 2012 tarihine kadar geçerli olacak “İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi” kampanyamız kapsamında, serbest meslek sahipleri, tüm ücretli çalışanlar ile emekliler, cazip faiz oranları ve farklı vade seçenekleri ile kredi kullanabiliyor.

Geleneksel Bayram Kredisi’ne Başvurmak da Başvuru Cevabını Almak da Çok Kolay*

• İş Bankası Şubeleri’nden

• Aralarında boşluk bırakarak NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ 4402’ye SMS göndererek

• Bankamatik’lerden

• İnternet Şubesi’nden

• 0 850 724 0 724 no’lu Telefon Şubesi’nden

• İşCep, İşPad veya İşWap’tan

kolayca başvurabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın!

*Azami kredi tutarı 30.000 TL, azami vade 60 aydır. 37-60 ay arasındaki vade seçenekleri bordrolu çalışan ve emekli müşterilerimiz için geçerlidir. Kefil ön şartı aranmamakla birlikte şubelerimiz gerekli gördükleri takdirde kefil talep edebilecektir. Hayat sigortası primi kredi tutarının binde 9’u üzerinden hesaplanmakta olup 5.000 TL’lik, 1 yıllık sabit teminatlı hayat sigortası primi 45 TL’dir. Prim tutarı, sigorta süresine ve kredi tutarına göre değişmektedir. Masraf tutarlarına BSMV dahildir. SMS ile yapılan her başvuru için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir. Banka kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...