Hedef; 45 milyon ciro

Propa İnşaat, Trakya’nın en büyük özel toplu konut ve AVM projesi ÇorluPark, Boğaz’da butik bir site olan Sarıyer Park ve Bodrum’daki Gizli Vadi Evleri, Royal Resort, Royal Blue ve Royal Residence projelerinden sonra iki yeni projeyi daha hayata geçirmeye hazırlanıyor.

25.01.2010 - 15:11

Hedef; 45 milyon ciro

2010 yılına hızlı bir giriş yaptıklarını ifade eden Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, çok ses getirecek iki yeni projeyi hayata geçirmeye hazırlandıklarını açıkladı. Bunlar arasında öncelikli olan ise planlı gelişimiyle gittikçe değerlenen ve Anadolu yakasının Büyükdere Caddesi olması beklenen Kartal’da, E-5 aksında konumlanan Propa Aura Kartal…

8 bin metrekare alan üzerinde, iki blokta toplam 224 konuttan oluşan Propa Aura Kartal, sahip olduğu “ilk”lerle İstanbul’un tam donanımlı rezidans projelerinden biri olmaya aday.

Aura Kartal ile 30 milyon dolar ciro hedeflediklerini belirten Özçiçek, Zincirlikuyu’da şirket mülkiyeti olan arsa üzerinde 3 bin metrekarelik, modern ve akıllı, A grubu bir ofis projesi planladıklarını bildirdi. Kiralama modeli ile bu projeden de 15 milyon dolar ciro hedeflediklerini söyleyen Özçiçek, 2010 yılının ikinci yarısında ise yeni bir rezidans projesini hayata geçirmeye hazırlandıklarını belirtti. Özçiçek, Anadolu yakasının en merkezi konumunda benzersiz özelliklere sahip olacak bu projenin yaklaşık büyüklüğünün 60 milyon dolar olduğunu açıkladı. Özçiçek, Bodrum’da 30 dükkandan oluşan Outlet Center projesini de bu yıl sonuna kadar tamamlayacaklarını sözlerine ekledi.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...