Azra’nın ablası Ezgi Haytaoğlu: Benim kardeşim canice katledildi

Antalya'da Mustafa Murat Ayhan tarafından öldürülüp, parçalara ayrılarak ormana gömülen Azra Gülendam Haytaoğlu için arkadaşlarıyla birlikte saygı duruşunda bulunan ablası Ezgi Tuğba Haytaoğlu, "Bankta oturmaya diye gidip, tabutuyla döndü kardeşim. Canice katledildi” dedi.

Haberler - DHA 06.08.2021 - 20:02

Azra’nın ablası Ezgi Haytaoğlu: Benim kardeşim canice katledildi

Antalya'da inşaat mühendisi ve emlak ofisi sahibi Mustafa Murat Ayhan tarafından canice öldürülen 21 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu anıldı.

Arkadaşları ile ablası Ezgi Tuğba Haytaoğlu, 15 Temmuz Meydanı’nda  Azra için saygı duruşunda bulundu.

"KARDEŞİM CANİCE KATLEDİLDİ"

Azra için toplanan kalabalık adına konuşan ablası Ezgi Tuğba Haytaoğlu, "Küçük bir bedende, kocaman bir kadın kadar olgun, çocukluğunu yitirmeyecek kadar canlıydı benim kardeşim. Kötü bir şaka gibi geliyor bu olanlar. Bankta oturmaya diye gidip, tabutuyla döndü kardeşim. Küçük bedeni, paramparça halde bir çocuk tabutuyla geldi. İdealleri, hayalleri, hisleri o tabuta sığdı kardeşimin. Benim kardeşim canice katledildi” dedi.

Boğularak öldürülen Azra'nın cesedi beş parçaya ayrılıp ormana gömülmüş ve başı hal bulunamamıştı. Azra'nın cenazesi, 4 Ağustos günü memleketi Osmaniye'de toprağa verilmişti.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

ÜNİVERSİTELİ AZRA NASIL ÖLDÜRÜLDÜ?

Sayfa Yükleniyor...