Özgecan Aslan'ın babasından Nihat Doğan'a tepki

Tecavüze uğrayarak vahşice öldüren Özgecan Aslan'ın babası Mehmet Aslan ve Nihat Doğan buluştu. Buluşmanın ardından fotoğraf paylaşan Doğan'a Mehmet Aslan'dan tepki geldi. Aslan, "Nihat Doğan'ın adımızı insanlığımızı ve nezaketimizi kullandığı için şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koymuş ve bizleri de, kendisini ve annesini kabul ettiğimiz için pişman etmiştir. Kendisini kınıyorum" dedi.

02.04.2018 - 17:28 | Son Güncelleme : 03.04.2018 - 10:48

Özgecan Aslan'ın babasından Nihat Doğan'a tepki

Mersin’in Tarsus ilçesinde bindiği yolcu otobüsünde Suphi Altındöken tarafından tecavüz edilerek vahşice öldürülen Özgecan Aslan’ın ölümünün üzerinden 3 sene geçti.

Özgecan'ın ölümü tüm Türkiye'de ses getirdi, birçok kentte tecavüzün ve kadın cinayetlerinin durdurulması için protesto gösterileri düzenlendi.

"KARAKTERSİZLİĞİNİ BİR KEZ DAHA ORTAYA KOYDU"

Özgecan Aslan'ın babası Mehmet Aslan'dan Nihat Doğan'a sert tepki geldi.

Aslan "Nihat Doğan'ın adımızı insanlığımızı ve nezaketimizi kullandığı için şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koymuş ve bizleri de, kendisini ve annesini kabul ettiğimiz için pişman etmiştir. Kendisini kınıyorum" dedi.

BABASIYLA BULUŞTU

Nihat Doğan, Özgecan Aslan’ın babası Mehmet Aslan ile buluşmuştu.

Daha sonra Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşan Doğan şu notu düşmüştü:

"Karşımda oturan, ' bunca sapığın kol gezdiği Sokaklara çıktığınızda biraz daha tedbirli olup mini etek giymeyin' minvalinde Ahu sungur adlı bayana cevaben attığım twittimi, Kışın ortasında mini etek giymediği halde Onunla özdeşleştirmeye çalıştırılan hunharca katledilmiş Özgecan Aslan kardeşimizin Babası her zaman konuştuğum evine gittiğim survivor öncesi uçağa binmeden beni arayıp başarı dileyen en son kişi olan yüce Gönüllü Mehmet Aslan abimdir. Özellikle sosyal medyada kendi ahlaksız yaşam tarzlarını Özgecan kardeşimiz üzerinden tahakküm etmeye çalışmak suretiyle her seferinde şahsıma saldıran bizden gibi görünen Fakat bizden olmayan zulüm 1453 te başladı diyen, Mankurt, Hakk düşmanı batılın p*çleri, çomarları bu fotoya çok iyi baksın..Özgecan Aslan kardeşimizin ailesi benim ailemdir bende onların evladıyım..buradan size ekmek çıkmaz.Ayrıca Konuşmak her kişinin, hakk konuşmak er kişinin işidir, ben Hakk konuşuyorum hakikat konuşuyorum. Sizin derdiniz benle değil benim Hakk konuşmamla :) dönen dönsün ben dönmezem yolundan :) haydi şimdi başka kapıya....."

NE OLMUŞTU

Özgecan’ın öldürülmesinin ardından Nihat Doğan sosyal medya hesabı Twitter’dan attığı "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” mesajı nedeniyle büyük tepki çekmiş,  tepkiler üzerine attığı tweeti silmişti.

ÖZGECAN'IN KATİLİ ÖLDÜRÜLDÜ

Sayfa Yükleniyor...