7 bölge ve 23 şehir: İşte Togg'un servis ve hizmet noktaları

Togg'un T10X modeli, sipariş hakkı kazanan kullanıcılara teslim edilmeye başlanırken, araç sahiplerinin en çok merak ettiği servis ve hizmet noktaları da belli oldu. İşte 7 bölge ve 23 şehirdeki Togg'un servis ve hizmet noktaları...

7 bölge ve 23 şehir: İşte Togg'un servis ve hizmet noktaları

T10X modeli, ön sipariş kurasıyla belirlenen sahiplerine teslim edilmeye başlandı. 

Dün yapılan açıklamada teslimatların araç sahiplerinin adreslerine yapılacağı ve yola çıktığının yer aldığı video paylaşılmıştı.

'un resmi Twitter hesabından, bugünse Togg T10X'lerin teslimat sürecine ve servislerin hizmete alınmasına ilişkin paylaşımlar yapıldı.

7 bölge ve 23 şehir: İşte Togg'un servis ve hizmet noktaları - 1 Togg servis noktaları

Servislerin hizmete alınmasına ilişkin yapılan ilk paylaşımda, "Planlarımız doğrultusunda yılın başından itibaren servislerimizi hizmete almaya devam ediyoruz. Bugün itibarıyla; 7 bölge, 23 şehir, 33 sabit, 8 mobil noktada kullanıcılarımıza kesintisiz, hızlı ve etkin bir servis deneyimi sunmak için hazırız." ifadelerine yer verildi.

Teslimat sürecine yönelik görüntülerin yer aldığı ikinci paylaşımda ise " Teknoloji Kampüsümüzden sevkiyatlarımız devam ediyor. Gemlik rengi akıllı cihazlarımız Bursa, Isparta, İstanbul ve İzmir'e, Oltu ise Kocaeli'ye doğru yola çıktı." ifadeleri kullanıldı.

Sayfa Yükleniyor...