Şehrin vazgeçilmezi!

Hayallerinizdeki otomobil nasıl olmalı? Sizin ve ailenizin güvenliğini düşünen mi, çekici tasarımıyla başınızı döndüren mi? Yoksa sınırsız rahatlığıyla keyfinize hitap eden mi?

Peki tüm bu ayrıcalıkları aynı anda sunan “Sağlam Seçim” Hyundai i30’a ne dersiniz? Biz ona “Şehrin Vazgeçilmezi” diyoruz.

Keyfine düşkün olanların tercihi!

Dünyanın en önemli tasarımları, sadece görsel bir çekicilik sunmaz, aynı zamanda fonksiyonel oluşlarıyla farklı alanlarda insanların hayatlarını kolaylaştırır. Tıpkı Hyundai i30 gibi… İşte bu yüzden bir otomobilden ne beklediğini bilenler Hyundai i30’u tercih ederler.

Hyundai i30; güven esaslı teknolojisini ve çekici tasarımını, sınırsız bir konfor anlayışıyla taçlandırdı. Evlerindeki rahatlığı yollarda da arayanlar için…

Estetikten asla ödün vermeyenler için!

Estetik tasarımı ve göz alıcı hatlarıyla i30, Hyundai’deki yeni dönemin ilk temsilcilerinden biri…

Sıradışı detaylarıyla zarafet ve tasarıma yeni tanımlar getiren i30, aynı zamanda hayal ettiğinizin çok ötesinde bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Tabii ki teknoloji ve performansla birlikte estetik kaygısı olanlar için…

Ve şimdi Hyundai i30’dan size 5 Yıldızlı Fırsat var!

Güvenlikte ve konforda 5 üzerinden 5 alan Hyundai i30, anahtar teslim fiyatı 35.200 TL*, 24 ay vadeli 0.77 faiz oranıyla sizi bekliyor. Hemen bir Hyundai Yetkili satıcısına gelin ve şehrin vazgeçilmez ikonuna bu çok cazip avantajlarla sahip olun.

Hyundai Finans Kredi Planı
Kredi Tutarı: 20,000 TL
Vade: 24 Ay
Faiz: 0,77
Aylık Taksit: 933 TL

*35.200 TL'lik fyat, i30 1.4 CVVT Team modeli için geçerli olup, araçlar stoklarla sınırlıdır. Tavsiye edilen teslim satış fiyatlarına "Zorunlu Trafik Sigortasi" dahil değildir.


Detaylı bilgi için tıklayın