Önceleri sadece İngiliz otomobillerini modifiye eden İsviçreli tuning şirketi Mansory son zamanlarda Ferrari 599 GTB Fiorano ve Mercedes-Benz SLR McLaren gibi otomobillerle İtalyan ve Alman otomobillerine de el attı. Şimdilerde Mansory'nin garajında, şirketin bugüne kadar tuning yaptığı tek Porsche modeli olan Chopster Cayenne’in izinden giden, Porsche Panamera’ya dayalı bir proje var.

Aracın gövdesi yüksek güçlü poliüretan (PU-RIM) ve Prepreg-Autoclav-Karbon’dan yapılma yeni aerodinamik bileşenlerle donatılmış. Ön ve arka jantlar 9.5x21 ve 11.5x21 inç boyutlarında ve 35 mm alçaltılmış süspansiyonla iyi bir uyum içindeler. Şirketin iddiasına göre Mansory, Panamera'ya, aracın genel cazibesini artıran yeni bir spor egzoz sistemi de takmış.

Müşteriler iç kısmı kendi isteklerine göre değerli ağaç kaplamalar, ya da karbon fiber parçalar ile donatabiliyorlar. Birçok yüzeye deri uygulanmış, pedallar ise fırçalanmış alüminyumdan yapılmış.

İlk olarak 2009 Şangay Otomobil Fuarı’nda tanıtılan, Porsche’nin ilk dört kapılı sedan otomobili Panamera'nın S, 4S ve Turbo modelleri bulunuyor. Yakın bir gelecekte aracın hibrit bir modelinin satışa sunulması bekleniyor.