Togg T10X için siparişler 15 Ocak’ta başlıyor (Çekiliş olacak mı, fiyatlar ne kadar?)

Togg T10X için 2024 yılı siparişleri 15 Ocak'tan itibaren alınmaya başlanacak. Togg T10X için bu yıl çekiliş yapılmayacak, teslimatlar sipariş sırası, konfigürasyon özellikleri ve bunlara bağlı üretim planlamasına göre gerçekleştirilecek. Peki, Togg T10X fiyatları ne kadar? İşte T10X araç fiyatları ve opsiyonları...

Togg T10X için siparişler 15 Ocak’ta başlıyor (Çekiliş olacak mı, fiyatlar ne kadar?)

TOGG, 2024 yılı için sipariş takvimini duyurdu.

Türkiye'nin 81 ilinde 19 bin 583 kullanıcısını 2023 boyunca T10X akıllı cihazlarıyla buluşturanTogg'da bu yıl çekiliş yapılmayacak, teslimatlar sipariş sırasına, konfigürasyon özelliklerine ve bunlara bağlı üretim planlamasına göre gerçekleştirilecek.

6-10 Ocak'ta, 2023 yılında yapılan çekilişte yedek listede yer alan kullanıcılar için konfigürasyonlarını güncelleme imkanı sunulacak.

15-19 Ocak'ta ise Nisan 2023'te yapılan çekilişe katılan ancak sipariş hakkı kazanamayan kullanıcılara sipariş oluşturma önceliği verilecek. 20 Ocak itibarıyla da sipariş ekranları tüm bireysel kullanıcılar için açılacak.

Togg, 2024 yılında kurumsal kullanıcılardan da sipariş toplayacak.

Togg T10X için siparişler 15 Ocak’ta başlıyor (Çekiliş olacak mı, fiyatlar ne kadar?) - 1

YENİ ÜRETİM YILI DEĞİŞİKLİKLERİ

Akıllı cihazda kullanılan güvenlik ve konfora yönelik yazılımları sürekli güncelleyerek cihazların yıllarca yeni kalmasını ve bu sayede yüksek bir ikinci el değerine sahip olmasını hedefleyen TOGG, 2024 üretim yılı T10X'lerdeki donanım versiyonları ve içerikleri hakkında da bilgi paylaştı.

Buna göre, standart 18 inç jantlara sahip V1 donanım tipi, kablosuz şarj, anahtarsız giriş, akıllı telefonla akıllı erişim altyapısı, karartmalı arka camlar ve otomatik kararan iç dikiz aynası özelliklerine sahip "teknoloji ve konfor" paketiyle sunuluyor.

Kullanıcılar isterlerse arkadan itişli V1 donanım tipini, uzun menzil seçeneğiyle de satın alabilecek.

Standart 19 inç jantlara sahip V2 donanım tipinde ise V1'de sunulan özelliklere ek olarak, elektrikli, ısıtmalı ve hafızalı ön koltuklar, elektrikli bagaj kapağı, çevre görüş park kamerası, otomatik park asistanı, suni deri koltuklar ile ön cam ve ısıtmalı arka koltuk özelliklerini içeren "kış paketi" ve acil durumlarda kendiliğinden devreye giren çocuk tespit sistemi standart olarak sunuluyor.

TOGG'UN FİYATI NE?

Togg T10X V1 RWD Standart Menzil 1 milyon 430 bin lira, V2 RWD Standart Menzil 1 milyon 550 bin lira, V2 RWD Uzun Menzil 1 milyon 820 bin liradan satışa sunulacak.

Togg T10X için siparişler 15 Ocak’ta başlıyor (Çekiliş olacak mı, fiyatlar ne kadar?) - 2
Togg T10X için siparişler 15 Ocak’ta başlıyor (Çekiliş olacak mı, fiyatlar ne kadar?) - 3

Sayfa Yükleniyor...