ntv.com.tr’ye 'Sağlık Gönüllüleri Türkiye’den  ödül

Bu yıl 12. gerçekleştirilen “Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri” ve “Yılın Başarılı Sağlık Yöneticisi Ödülleri” sahiplerini buldu. ntv.com.tr Sağlık Muhabiri ve Editörü Tülay Karabağ, ‘Basın Özel Ödülü’ne layık görüldü. Ödüller, toplum sağlığında önemli çalışmalara imza atan ve aralarında Prof. Dr. Münci Kalayoğlu, Dr. Yavuz Dizdar, Prof. Dr. Okan Bülent Yıldız gibi ünlü hocaların da bulunduğu tıp insanlarına verildi.

Haberler - ntv.com.tr 21.11.2018 - 09:11

ntv.com.tr’ye 'Sağlık Gönüllüleri Türkiye’den  ödül

Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri” ve “Yılın Başarılı Yöneticisi Ödülleri Şişli Kolan International Hospital’da düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Sağlık Gönüllüleri Türkiye ve Hospitalmanager Dergisi tarafından organize edilen törende ntv.com.tr Editörü ve Muhabiri Tülay Karabağ, ntv.com.tr’de yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle ‘Basın Özel Ödülü’ne layık görüldü.

‘Basın Özel Ödülü’nü, Sağlık Gönüllüleri Türkiye Yönetim Kurulu ve hospitalmanager Dergisi Yayın Kurulu Başkanı Oğuz Engiz’den alan Karabağ törende yaptığı konuşmada, “Tıp camiasının önemli isimleriyle aynı platformda olmak ve ödül almak benim için çok değerli, yaptığım haberlerin ödüllendirilmesi de gurur verici. Bu nedenle ntv.com.tr’deki çalışmalarımı ödüle değer gören Sağlık Gönüllüleri Türkiye’ye ve hospitalmanager’a çok teşekkür ederim” dedi.

Tülay Karabağ

Tülay Karabağ

Tıp camiasından çok sayıda davetlinin katıldığı gecede, Prof. Dr. Haluk Gürgen, Prof. Dr. Barış Diren, Sibel Güneş, Semra Baysan, Ayşenur Asuman Uğur ile Oğuz Engiz’den oluşan jürinin belirlediği şu isimler ödül aldı:  

ÖDÜL ALAN İSİMLER

Prof. Dr. Münci Kalayoğlu (Koç Üniversitesi Hastanesi) Türkiye’de organ naklinin gelişmesini sağladığı katkılar nedeniyle ödüle layık görüldü.

Prof. Dr. Semih Baskan (Okan Üniversitesi Hastanesi) Sağlıkta sivil toplumun gelişimine sağladığı katkılardan dolayı ödüle değer görüldü.

Prof. Dr. Oya Gökmen (Medistate Kavacık Hastanesi) Türkiye’de kadın sağlığının gelişmesine sağladığı katkılar nedeniyle ödül aldı.

Prof. Dr. Süha Küçükaksu (Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi) Kalp cerrahisinin biyomedikal ve biyoteknolojik boyutta sağladığı katkılar nedeniyle ödüllendirildi.

Prof. Dr. Kadirhan Sunguroğlu (Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi) Kanserle mücadeleye sağladığı katkılardan dolayı ödüllendirildi.

Doç. Dr. Onur Yarar (İstanbul Okan Üniversitesi) Türkiye’de sağlık yönetiminin gelişimine sağladığı katkı nedeniyle ödüle değer görüldü.
 
Prof. Dr. İsmail Ağırbaş (Ankara Üniversitesi) Sağlık yönetiminin gelişimine yaptığı katkılar sebebiyle ödül aldı.

Prof. Dr. Dilaver Tengilimoğlu (Ankara Atılım Üniversitesi) Türkiye’de Sağlık turizminin gelişimine sağladığı akademik katkılar nedeniyle ödüle layık görüldü.

Tülay Karabağ (NTV İstanbul) Sağlık alanında yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı ‘Basın Özel Ödülü’ne değer görüldü.

Dr. Sinan İbiş (Ankara Filavus) Türkiye’de Sağlık turizminin gelişimine sağladığı akademik katkılar nedeniyle ödül aldı.

Prof. Dr. Okan Bülent Yıldız (Ankara Endobridge) Sağlık sistemine yapmış olduğu özgün ve nitelikli katkılar nedeniyle ödüle değer görüldü.

Emin Çakmak (THTC İstanbul) Türkiye’de sağlık turizminin gelişimine sağladığı akademik katkılar nedeniyle ödül aldı.

Selim Güven (Anadolu Vakfı İstanbul) Sağlık alanında yapmış olduğu başarılı çalışmalar nedeniyle ‘Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Büyük Ödülü’ne hak kazandı.

Fidan Akur (Berko İlaç İstanbul) ‘Kapak Olsun Projesi’ ile ‘Yılın En Başarılı Proje Ödülü’nü aldı.

Dr. Yavuz Dizdar (İÜ Çapa Tıp Fakültesi) Türkiye’de kanserle mücadeleye sağladığı katkılar nedeniyle ödüle layık görüldü.

Pınar Oruç Lembet (Allianz Sigorta Genel Müdür Yardımcısı İstanbul) ‘Yılın En Başarılı Sağlık Yöneticisi Ödülüne değer görüldü.

Dr. Hayrettin Göçmen (İnegöl Devlet Hastanesi Başhekimi) ‘Yılın En Başarılı Kamu Sağlık Yöneticisi Ödülü’nü aldı.

Aysun Çakır (LİV Hospital Ulus Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü) ‘Yılın En Başarılı Hemşirelik Hizmetleri Yöneticisi Ödülü’ne değer görüldü.

Prof. Ömer Faruk Bilgen (Bursa Medicabil Hastanesi Yönetim Kur. Bşk.) ‘Yılın En Başarılı Sağlık Yatırımcısı Ödülü’nü aldı.

Prof. Dr. Cengizhan Öztürk (İstanbul Sağlık Endüstrisi Kümelenmesi- Küme Koordinatörü) ‘Yılın En Başarılı STK Lideri Ödülü’nü aldı.

Dr. Ömer Güzel (İstanbul Biruni Laboratuvarı) ‘Yaşam Boyu Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Sayfa Yükleniyor...