'Tüp Bebek'ler için yeni merkez

Yıllardır yardımcı üreme yöntemleriyle çok sayıda aileyi çocuk sahibi yapan Prof. Dr. Mustafa Bahçeci Kadın Sağlığı ve İnfertilite Grubu, Fulya’da yeni yerini açtı.

03.11.2010 - 16:33

'Tüp Bebek'ler için yeni merkez

İnfertilite ve tüp bebek tedavileri konusunda Türkiye’nin en büyük gruplarından olan Bahçeci Grubu, Fulya Terrace’taki yeni yerinde bulunan ileri teknoloji ile donatılmış laboratuarlarında, dünyayla paralel tanı ve tedavi seçenekleri ile hizmet vermeye devam ediyor.

2500 metrekareye yayılan tek katta, 16 yataklı hasta odası, her birinde ayrı ultrasonografi olmak üzere 10 doktor ve muayene odası ile hastalarına konfor sunan Bahçeci Grubu, kadın ve erkek üreme sağlığını ilgilendiren her konuda özel tanı ve tedavi imkânı sağlıyor.

Devamlılığı sağlamak ve kurumsallaşmak adına sağlığa yatırım yaparak büyüdüklerini ifade eden Prof. Dr. Mustafa Bahçeci, “İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakalarında, Kıbrıs’ta, Kosova’da, Erbil ve Bağdat’da kurduğumuz 6 merkezde çalışmaya devam ediyoruz. Teknolojik ve bilimsel alandaki baş döndürücü hıza biz de hemen ayak uyduruyor ve en kaliteli hizmeti verme hedefiyle çalışıyoruz. Bugün uyguladığımız tedaviler, kullandığımız teknikler, dünyayla paralel gebelik oranlarımız bize bu işi iyi yaptığımızı söylüyor. En büyük gücümüz dünyaya gelen binlerce tüp bebeğimiz” dedi.

Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi’nde, üremeye yardımcı tedaviler konusunda her türlü teknik donanıma sahip. Embriyoloji laboratuarı, androloji laboratuarı, kryo laboratuarını içeren tam kapsamlı tüp bebek laboratuarı bulunuyor. Tam teşekküllü AR-GE laboratuarı da bulunan merkezde, küçük cerrahi girişimlerin yapılabildiği ameliyathane, hastaların yumurta toplama ve transfer işlemlerinden sonra rahatça dinlenebileceği özel odalar yer alıyor. Hastalar tedavi öncesinde, tedavi sırasında ve sonrasında aile hekimliği, beslenme danışmanlığı, psikolojik danışmanlık gibi destek tedavilerden de yararlanabiliyor.

"SAĞLIĞA YATIRIM YAPIYORUZ"
Prof. Dr. Mustafa Bahçeci, “Nişantaşı’ndaki yerimize sığmadık, taşındık. Şimdi hiçbir gruba bağlı olmaksızın, kendi çatımız altında hizmet veriyoruz. On beş yıl çok uzun bir süre ve on binlerce ailenin çocuk sahibi olması için ekip olarak çok çalıştık, çok güzel işlere imza attık. Devamlılığımızı sağlamak adına sağlığa yatırım yapıyoruz” diye konuştu.


Merkezin açılışında, tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olan pasta tasarımcısı Serap Öztürk’ün yaptığı, “Bebekleriyle Bahçeci” konseptli tasarım pastayı kesen Prof. Dr. Bahçeci, “Ancak bu kadar güzel anlatılabilir” dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...