Erciyes Kayak Merkezi, 2019 sezonu bilet ücretleri belli oldu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, "Erciyes Kış Sporları Merkezi'nde hükümetimizin aldığı enflasyonla topyekûn mücadele kapsamında bu sene fiyatlarımıza zam yapmıyoruz" dedi.

Anadolu Ajansı 13.11.2018 - 09:42

Erciyes Kayak Merkezi, 2019 sezonu bilet ücretleri belli oldu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yaptığı yazılı açıklamada, hükümetin aldığı enflasyonla topyekûn mücadele kararına hiç zam yapmayarak destek verdiklerini ifade etti.

Erciyes Kayak Merkezi'nin aldığı TSE ISO 9001 ve IQ Net belgeleriyle kalitesini uluslararası anlamda tescilleyen kış turizm merkezi haline geldiğine dikkati çeken Çelik, Erciyes'in dünyanın cazibe merkezi haline geldiğini vurguladı.

Enflasyonla mücadeleye destek vermek amacıyla birçok alanda seferberlik ilan ettiklerini kaydeden Çelik, şöyle devam etti:

"Uluslararası kalitesi tescil edilen Erciyes Kış Sporları Merkezi'nde hükümetimizin aldığı enflasyonla topyekûn mücadele kapsamında bu sene fiyatlarımıza zam yapmıyoruz. Geçen sene açıkladığımız fiyatlar, bu sene de aynen devam edecek. Yurt içi ve yurt dışından gelen tüm kayakseverler geçen seneki fiyatlarla kayak yapabilecekler. Erciyes, kayak için yurt dışına gidenlerin de tercih edeceği bir kayak merkezi oldu. Böylece hem yurt dışına döviz çıkışını engelliyoruz hem de yurt dışından turistlerin tercihiyle döviz gelmesini sağlıyoruz"

ERCİYES KAYAK MERKEZİ TELEFERİK (SKİPASS) ÜCRETLERİ

2017-2018 sezonu fiyatlarının 2018-2019 sezonunda da geçerli olacağı açıklandı. 2017-2018 sezonu fiyatlarının 2018-2019 sezonunda da geçerli olacağı açıklandı.

Sayfa Yükleniyor...