12 futbolcu zehirlendi

TFF 3. Lig 4 Grup'ta yer alan Batman Petrolspor'da 12 futbolcu yedikleri yemekten zehirlenerek, hastanelik oldu.

26.12.2009 - 16:52

Batman Petrolspor'da öğle yemeğinin ardından baş dönmesi ve kusma şikayetleri olan futbolcular Şevki Taş, Celalettin Yılmaz, Hasan Baykal, Ahmet Eril, Serkan Altun, Orkun Bal, Engin Çam, Abidin Fikirli, Köksal Usta, Gökhan Arık, Emir Ayama ve M. Fatih Biber Batman Bölge Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Yapılan tetkiklerin ardından futbolcuların yedikleri yemekten zehirlendiği belirlenirken, oyuncuların tedavilerine başlandı.

Kulüp 2. Başkanı Habip Tanırseven, 72 Batmanspor maçı öncesi yaşanan olayın talihsizlik olduğunu ifade ederek, "Bir lokantada yenilen yemeğin ardından oyuncularından 12'si rahatsızlandı. Hastanede futbolcuların yemekten zehirlendiği belirlendi. Bu nedenle 72 Batmanspor maçının ertelenmesi için federasyona başvurduk" dedi.

MAÇ ERTELENDİ
TFF 3. Lig 5. Grupta, 27 Aralık Pazar günü yapılması gereken 72 Batmanspor-Batman Petrolspor maçı ileri bir tarihe ertelendi.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, karşılaşmanın, Batman Petrolsporlu oyuncuların gıda zehirlenmesi geçirmesi nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiği bildirildi.

Batman Petrolspor'da 12 futbolcu yedikleri yemekten zehirlenerek, hastaneye kaldırılmış ve kulüp yönetimi maçın ertelenmesi için federasyona başvurmuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...