Caner Erkin ve Asena Erkin çifti boşandı

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin ile altı yıllık eşi Asena Erkin tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

DHA 29.01.2016 - 14:06

Caner Erkin ve Asena Erkin çifti boşandı

Çağlayan'da bulunan İstanbul 2. Aile Mahkemesi'nde bugün görülen duruşmaya Caner Erkin ve Asena Erkin ile avukatları hazır bulundu. Caner ve Asena Erkin, boşanma protokolüne göre boşanmak istediklerini belirtti. Boşanma protokolüne göre yapılan davada Asena ve Caner Erkin birbirlerinden hiçbir maddi talepte bulunmadı, oğulları Çınar'ın velayeti de anneye verildi.  Sabah erken saatlerde başlayan duruşma 5 dakika sürdü.

Konu ile alakalı sosyal medya hesabından bir yazılı açıklama yapan Caner Erkin, gerekli hassasiyetin herkes tarafından gösterilmesini, kişilik haklarına aykırı, yalan haber ve paylaşımlarda bulunulmamasını rica etti.

Caner Erkin'in Instagram hesabından yaptığı açıklama şu şekilde: 'Bugün itibariyle Asena Erkin'le aramızdaki evlilik sona ermiştir. Hayatın akışı içinde yaşanan bu durumla ilgili olarak, çocuğumun annesi olan Asena ile dostluğumun bir ömür boyu devam edeceğini kamuoyu ile paylaşmak isterim. Bu sebeple, konuya gerekli hassasiyetin herkes tarafından gösterilmesini, Asena, oğlumuz Çınar ve şahsımla ilgili spekülatif, kişilik haklarına aykırı, yalan haber ve paylaşımlarda bulunulmamasını önemle rica ederim.'

Sayfa Yükleniyor...