Amatör spor kulüplerine destek

Bakırköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliği ile Bakırköy’deki Spor Kulüplerine spor malzemesi dağıtımı yapıldı.

Haberler - ntv.com.tr 12.12.2020 - 16:55

Amatör spor kulüplerine destek

İBB Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mansur Güneş, Bakırköy Belediyesi Meclis Başkanı Mahir Çelik ile birlikte birçok kulüp yetkilisinin katıldığı Bakırköy Belediyesi Atatürk ve Yaşam Köyü’nde gerçekleşen dağıtım töreninde pandemi kurallarına gösterilen hassasiyet dikkat çekti.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sait Babaoğlu konuşmasında, Atatürk Spor ve Yaşam Köyü’ndeki çalışmalarının tüm Türkiye’ye örnek olduğunu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’yle her türlü spor işbirliğine hazır olduklarını belirtti. Ayrıca bu pandemi sürecinde İBB ile işbirliği halinde tüm tesisi bakımdan geçirdiklerinin bilgisini verdi.

Babaoğlu konuşmasını, İBB Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mansur Güneş ve İBB Gençlik ve Spor Müdürü İlker Öztürk’e desteklerinden dolayı teşekkürlerini sunarak tamamladı.

Törende konuşma yapan İBB Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mansur Güneş, Atatürk Spor ve Yaşam Köyü’nde yetişen başarılı sporcuları ve çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek Bakırköy’e desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi.

Sayfa Yükleniyor...