Arda 'resmen' kaptan

Galatasaray'ın genç yıldızı Arda, Tobol karşısında kaptanlık bandıyla ilk resmi maçına çıktı. Taraftarlar Arda'ya büyük destek verdi.

23.07.2009 - 23:16

Arda 'resmen' kaptan

İSTANBUL - Galatasaray'da kaptanlık görevine getirilen Arda Turan, kaptanlık bandıyla ilk resmi maçına Tobol karşısında çıktı.


İlk maçta yedek olarak soyunması nedeniyle kaptanlık bandı takamayan Arda, rövanşta bu görevi üstlendi.

Taraftarların sevgi gösterilerinde bulunduğu Arda için üzerinde Metin Oktay'ın resminin olduğu ve ''Metin'in izinde, Arda'nın peşinde'' yazılı pankart açıldı.TEK YABACI BAROS
İlk maçta deplasmana götürülen kadrodaki tek yabancı isim Milan Baros, rövanşta ise ilk 11'deki tek yabancı oyuncu olmayı başardı.

Teknik direktör Rijkaard, Tobol karşısına çıkardığı ilk 11'de yabancı oyuncu olarak sadece Baros'a yer verirken, Linderoth, Kewell ve Nonda ise yedek kulübesinde oturdu.

RIJKAARD İLK KEZ TARAFTARIN HUZURUNDA
Galatasaray'da teknik direktörlük görevine gelmesiyle birlikte gündeme oturan ve taraftarların sevgilisi halinde gelen Frank Rijkaard, Ali Sami Yen Stadı'nda ilk maçına çıktı.

Hollandalı teknik adam, Tobol mücadelesiyle sarı-kırmızılı tarafarların karşısına ilk kez çıkarken, tribünlerden kendisine yoğun ilgi gösterildi. Sarı-kırmızılı taraftarlar, sahaya çıktığı andan itibaren tezahüratlarla yeni teknik direktörlerine destek verdi.

Öte yandan, sarı-kırmızılı takımın eski çalıştırıcısı olan ve bir süre koordinatörlük görevi de üstlenen Karl Heinz Feldkamp, Tobol maçını takip edenler arasında yer aldı. 

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...