NTV

Aziz Yıldırım'dan taraftara çağrı

Ntvspor

Spor

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli kulübün dergisi için bir yazı kaleme aldı. Yıldırım, Fenerbahçe Üniversitesi ve 3 Temmuz Akademisi hakkında bilgi verirken, Beşiktaş derbisi öncesi taraftara çağrı yaptı.

İlişkili Haberler

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulübün resmi yayın organı Fenerbahçe dergisinin aralık sayısına bir yazı yazdı. Yıldırım, hafta sonunda oynanacak Beşiktaş maçı öncesi taraftara stadı doldurması yönünde çağrıda bulundu.

Yıldırım yazısında, "Beşiktaş maçı olmak üzere ev sahibi olduğumuz tüm maçlarda taraftarımızdan aynı şekilde destek bekliyoruz. Futbol takımımızı ligde ve Avrupa'da rakipleriyle mücadele ederken yalnız bırakmamanızı, sonuç ne olursa olsun daima onların yanında olmanızı, desteğinizle rakipleriyle mücadelelerinde sporcularımıza güç vermenizi arzu ediyor, bekliyoruz" ifadelerine yer verdi.

Dergideki yazısında Gebze'de yapılması planlanan tesisler hakkında da bilgi veren Aziz Yıldırım, "3 Temmuz Fenerbahçe Akademisi ve Tesisleri’nin gelecek 5-10 yıl içinde yükseleceğini vurguladı. Yıldırım, Fenerbahçe Üniversitesi'nin kuruluşuna ilişkin yasanın, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'nda kabul edilmiş olmasıyla ilgili olarak da siyasi partilerin genel başkanlarına, milletvekillerine ve yüksek öğretim kurulu'na teşekkür etti.

ETİKETLER