Bakkal: Bu sezonun rekorunu kırmak istiyoruz

Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, arka arkaya kazandıkları 4 maçın ardından, pazar günü yapacakları Hacettepe maçını kazanarak bu sezonun rekorunu kırmayı hedeflediklerini söyledi.

10.03.2009 - 20:21

Bakkal: Bu sezonun rekorunu kırmak istiyoruz

Hacettepe maçının hazırlıklarına başlayan Denizlispor'da Mesut Bakkal, antrenman sonrasında gazetecilere açıklama yaptı.

Denizlispor takımının nerede olduğunu ve ne yapacağını bilen bir takım olduğunu belirten Bakkal, hiçbir takımı hafife almadıklarını dile getirdi.

Büyük bir ciddiyetle Hacettepe maçının hazırlıklarına başladıklarını ifade eden Bakkal, ''Hacettepe, ligin en çok koşan ve mücadele eden takımlarından bir tanesi. Çünkü ben, Gençlerbirliği'nde çalışırken onların nasıl bir takım olduğunu, nasıl çalıştığını gördüm. Süper Lig'de hiçbir takım hafife alınmaz. Alınırsa sonu hüsran olur. Benim takımım bunun bilincinde. Bu hafta 5'te 5 yapıp yeni bir rekora imza atmak istiyoruz. Oyuncularımla ben bunu çok istiyoruz. Bundan önce aldığımız 4 maçın üzerine, alabileceğimiz en önemli galibiyetlerden birisi bu olacak diye düşünüyorum'' dedi.

Takımın şu anda bir sorununun olmadığını ifade eden Bakkal, sakat futbolcuların da iyileşmeye başladıklarını ifade ederek, futbolcularının hepsinin kaliteli ve mücadeleci isimler olduklarını, yedek futbolcuların da en az as futbolcular kadar iyi futbol oynadıklarını sözlerine ekledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...