‘Batuhan'ı değil Gabriç'i istiyoruz’

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, ''Gabriç'i almak istiyoruz, Batuhan şu an için gündemimizde yok'' dedi.

06.08.2009 - 11:00

TRABZON - Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, transferde Hırvatistan'ın Hajduk Split takımında forma giyen Drago Gabric ile Samsunspor'un genç oyuncusu Turgut Doğan Şahin'i kadrolarına dahil etmek istediklerini söyledi.

Gabriç'in transferinde bir takım sorunların yaşandığını anlatan Hacısalihoğlu, ''Trabzonspor gibi takımların transferleri bitmez. Çünkü Trabzonspor, oyuncu aldığı gibi oyuncu da verebilir. Şu oyuncuyu alıp da transferi bitirdik demek olmaz. Şu anda Gabriç ile ilgileniyoruz. Ancak orada bir yönetim değişmesinden dolayı muhatap bulmakta yada karar verecek kişiyi bulmakta zorluk çekiyoruz. Bu sorun çözülürse oyuncuyu almayı düşünüyoruz. Hocamızın da isteği bu yönde. Tabii zaman uzarsa o dönem içerisinde bizim alma ihtimalimizde düşer. Umuyoruz ki kısa bir sürede bu transfer gerçekleşir, ama dediğimiz gibi sorunlar var.'' diye konuştu.

Samsunsporlu Turgut Doğan Şahin ile de ilgilendiklerini kaydeden Hacısalihoğlu, ''Samsunspor bizim kardeş kulübümüz. Yalnız bir takım sorunları var. Ellerinde çok sınırlı bir kadroları var. Kendilerinden böyle bir talebimiz olduğunu ileteceğiz. Onları da zor durumda bırakmak istemeyiz. Turgut'u kadromuza katmak istiyoruz, ama tabii ki olursa'' diye konuştu.

''BATUHAN, ŞU AN İÇİN GÜNDEMİMİZDE YOK''
Hacısalihoğlu, Gaziantepspor'a transferi gerçekleşmeyen Beşiktaşlı Batuhan Karadeniz'in şu an için gündemlerinde bulunmadığını bildirdi.

Batuhan ile ilgili daha önce bir girişimlerinin olduğunu anımsatan Hacısalihoğlu, ''Ancak olmayınca gündemden kalkmıştır ve şu an için gündemimizde yok'' diye konuştu.

Hacısalihoğlu, takımdan gönderilecek oyuncunun ise bulunmadığını sözlerine ekledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...