Beckham'ın doktoru umutlu

Serie A'da Milan forması giyen ve Chievo maçında aşil tendonu yırtılan David Beckham'ın ameliyatın ardından beklenenden daha iyi durumda olduğu belirtildi.

Ntvspor 17.03.2010 - 12:45

Beckham'ın doktoru umutlu

Aşil tendonunun tamamı yırtılan ve hafta sonunda Chievo'yu 1-0 yendikleri maçta acılar içerisinde yerde yatarken hafızalara kazınan David Beckham, oldukça başarılı geçtiği açıklanan ameliyatının ardından hızlı bir iyileşme sürecine girdi.

11 Haziran'da başlayacak olan 2010 Dünya Kupası'nda forma giymesi durumunda 4 Dünya Kupası'nda forma giyen ilk İngiliz olacak olan David Beckham'ın beklenenden hızlı iyileştiği açıklansa da Afrika'daki turnuvayı kaçırmasına kesin gözüyle bakılıyor. Beckham cephesinden gelen son bilgilere göre, yıldız futbolcunun tam kapasiteyle sahalara geri dönmesi için 6 aylık bir sürece ihtiyacı var.

Beckham'ın ameliyatından önce yapılan açıklamada İngiliz futbolcunun topa vuracak seviyeye gelmesi için 4 aylık bir sürece ihtiyacı olduğu ifade edilmişti.

Beckham'ı Helsinki'de ameliyat eden Doktor Sakari Orava, yıldız futbolcu hakkında "Çok iyi bir ameliyat sürecinden sonra hızlı bir iyileşme sürecine girdi. Her dakika biraz daha fazla hareket edebiliyor. Şu anda destekle yürüyor. Salı günü karısı Victoria ona katıldı. Helsinki'den ayrılacaklar. Büyük bir risk olmamasına rağmen bir kaç gün Atlantik aşırı yolculuk yapmamasında fayda var" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...