Başkan Fikret Orman Hollandalı teknik adam Huub Stevens ile bir araya geldi. Hollanda'ya giden Başkan Orman, 61 yaşındaki Stevens ile görüştü.

Teknik adam arayışlarına hız veren siyah beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman, ilk olarak Şenol Güneş ile görüşmüştü. Tecrübeli teknik adam ile masaya oturan Orman, belli konularda uzlaşma sağlanmasına rağmen, diğer teknik adam adayları ile temasa devam ediyor.

Hollanda'ya giden Orman geçen sezon Almanya'nın Stuttgart takımını çalıştıran Huub Stevens ile bir araya geldi. Amsterdam'da yapılan görüşmede 61 yaşındaki teknik adama beklentilerini dile getiren Fikret Orman, tecrübeli çalıştırıcı ile yaklaşık 2 saatlik bir görüşme gerçekleştirdi.

KARİYER
Kariyeri boyunca Sturttgart dışında Almanya'nın Hamburg, Köln, Herta Berlin, Schalke külüplerinde görev yapan Huub Stevens, Hollanda'nın PSV Eindhoven, Roda, Avusturya'nın Salzburg ve Yunanistan'ın Paok takımlarını da çalıştırdı. 1997 yılında Schalke ile UEFA Kupası zaferi yaşıyan Stevens, 2009'da PSV Eindhoven ile Hollanda Süper Kupasını, 2010'da ise Salzburg ile Avusturya şampiyonluğunu kazandı..

Orman Hollandalı çalıştırıcı ile yaptığı temasın ardında İstanbul'a dönecek. İstanbul'da son olarak Mustafa Denizli ile masaya oturacak olan Fikret Orman, daha sonra yönetim kurulu ile yapağı toplantıda yeni teknik direktör konusuda kararını verecek.