'Boş mukaveleye imza attı'

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gerçekleşen imza töreninde Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, 2 yıllık yeni sözleşmeye imza attı.

Ntvspor 21.05.2014 - 15:35

'Boş mukaveleye imza attı'

Geçtiğimiz sezon Sarı-lacivertli takımı şampiyonluğa ulaştıran Ersun Yanal, 31 Mayıs'ta bitecek kontratını 2 sezon daha uzattı. Bu sözleşme karşılığında Yanal, yıllık 1 milyon 750 bin dolar alacak.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım, Ersun Yanal'ın adeta boş mukaveleye imza attığını belirterek, "Ersun hocamız ile dün bir araya geldik. Sadece 5 dakika süren bir görüşme oldu. Adeta boş mukaveleye imza attı. Hocamızın kontratı 31 Mayıs'ta sona eriyordu. Basın mensupları yine bunu göremedi ve yanlış yorumlarda bulundu" ifadelerini kullandı.

Son günlerde çıkan transfer iddialarına da açıklık getiren başkan Yıldırım, "Eto'o yazılıyor mesela. Önce şuna bakın. Fenerbahçe'nin Eto'o'ya ihtiyacı var mı? Gazete satmak için yazmayın. Fenerbahçe'nin fazla transfere ihtiyacı yok. Hocanın listesi doğrultusunda takviyeler yapacağız" şeklinde konuştu.

'BURADA OLMAK AYRI BİR GURUR'

Fenerbahçe ile 2 yıl daha sözleşmesini uzatan Ersun Yanal ise "Fenerbahçe dünyanın 20 büyük takımından bir tanesi. Başka bir yerden herhangi bir teklif gelmedi. F.Bahçe çok büyük bir kulüp. Burada olmak, kalmak benim için ayrı bir gururdur. Aramızda sorun da yok. Yine şampiyon olacağız. 4. yıldızı takacağız. Başka söze gerek yok heralde değil mi?" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...