Bursaspor'da transferler şekilleniyor

Bursaspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, 28 Mayıs Cuma günü transfer edilmesini istediği oyuncuların listesini yönetim kuruluna sunacak.

26.05.2010 - 16:00

Bursaspor'da, özellikle yabancı oyuncu transferlerinin 28 Mayıs Cuma günü netlik kazanacağı bildirildi.

Kulüp Basın Sözcüsü Ferruh Nayman, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın, kurmaylarıyla uzun süredir gelecek sezonla ilgili transfer çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecekleri için kaliteli ve doğrudan katkı sağlayacak oyuncuları kadrolarına katacaklarını ifade eden Nayman, ''Ertuğrul Sağlam, izlediği ve beğendiği oyuncularla ilgili zaman zaman başkanımız İbrahim Yazıcı ile de görüşüyor. Bu cuma günü yapacağımız yönetim kurulu toplantısına Ertuğrul Sağlam da katılacak. Bize alınmasını istediği oyuncularla ilgili bilgi verecek'' dedi.

Bursa Atatürk Stadı'ndaki yenileme çalışmalarına da değinen Nayman, stadın 12 Ağustos'a kadar bitirilmesinin planlandığını bildirdi.

Nayman, stadı yenileyen yüklenici firmaya 15 günlük de bir tolerans tanındığını belirterek, ''Çalışmalar başladı. Yani ilk kazma vuruldu. Stadın 12 Ağustos'ta bitirilmesi planlanıyor. Belki olumsuz hava koşulları ve diğer olumsuzluklar yüzünden bir 15 günlük kayma olabilir. Bu olursa lig başındaki iç sahadaki ilk maçımızı deplasmanda oynayabiliriz'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...