Daum: Volkan birinci kalecim

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, yeni sözleşme imzalayan Volkan Demirel için, "Volkan benim birinci kalecim ve kaleye geçecek" ifadesini kullandı.

Haberler - Ntvspor 06.07.2009 - 13:01

Daum: Volkan birinci kalecim

İSTANBUL - Fenerbahçe Teknik Direktörü Chrsitoph Daum, yönetimin uzun süren görüşmelerden sonra anlaşma sağladığı Volkan'ın takımın birinci kalecisi olduğunu ifade etti.

Alman teknik adam, anlaşma sağlanmadan yönce yaptığı açıklamada, "Volkan benim birinci kalecim. Onunla ilgili sorun çözülene kadar bir 'B planı' devreye sokmadık. Volkan'ı bekliyoruz" diye konuştu.

Daum, İspanya'daki tatilinden dönmeyen Dani Güiza için ise, "Güiza, Fenerbahçe'nin sözleşmeli futbolcusudur. Teklifler gelse dahi önümüzdeki sezon sarı-lacivertli formayı giyecektir" açıklamasında bulundu.

İstanbul'a gelen ve çalışmalara başlayan Alex de Souza ile geçtiğimiz hafta telefonda görüştünün altını çizen Daum, "Alex'e bir program verdim. O da bunu uyguladı ve direkt olarak takımla çalışmalara başladı. Başta Roberto Carlos ve Emre Belözoğlu olmak üzere bütün takımın çalışma azmi beni mutlu ediyor" diye konuştu.

ALEX DE KATILDI
Öte yandan Fenerbahçe, haftanın ilk çalışmasını Brezilya'dan geç dönen ve ceza alması gündemde olan Alex'in de katılımı ile yaptı.

Antrenmanın başında takım arkadaşları tarafından alkışlarla karşılanan Alex, ülkesinde 1 haftalık kondisyon programını uyguladığı için doğrudan takımla birlikte çift kale maçta yer aldı. 

Sayfa Yükleniyor...