Denizli'den transfer açıklaması!

Galatasaray Teknik Direktörü Denizli, kupada Akhisar Belediyespor beraberliği sonrası oyundan memnun olduğunu söyledi. Denizli, Başkan Dursun Özbek'in açıklamalarından sonra transfer politikası konusunda da açıklamalarda bulundu.

Ntvspor 20.01.2016 - 00:20

Denizli'den transfer açıklaması!

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, genel olarak 90 dakikayı değerlendirdiğinde, oyunun bitiş bölümünün futbol, mücadele ve fizik kapasite olarak daha iyi olduğunu söyledi.

Akhisar Belediyespor maçına bu grupta görevlerini tamamlamış olarak çıktıklarını kaydeden Denizli, sözlerini şöyle sürdürdü:

"İkinci yarıdaki görüntümüz 'beni tatmin etti' diyebilirim. Soğuk hava ve biraz zeminin etkisi daha farklı görüntüleri izlememizi engellemiş olabilir. Buradan puan alarak dönmek bizim adımıza önemliydi, kazanacak ve kaybedeceğimiz pozisyonlar oldu. Genel görüntüsü olarak iyi bir maç olduğunu söyleyebilirim."

TRANSFER AÇIKLAMASI 

Denizli, kulüp başkanı Dursun Özbek'in yaptığı basın toplantısının hatırlatılması üzerine Denizli, bugünkü koşulların transfer politikalarını engellemediğini söyledi.

Yolda olduğu için basın toplantısını takip edemediğini kaydeden Denizli, şöyle konuştu:

"Toplantı, idari taraf ağırlıklı olan bir basın toplantısıydı. Biz teknik olarak değerlendirdiğimiz zaman görevimizi yapacağız. Bundan sonra neyle karşılaşacağız bilmiyorum. Umarım gündemde olan konulardan olumsuz etkilenmeyiz. Biz öncelikli olarak koşullar ne olursa olsun eğer mümkün olursa benim düşüncemdeki transferleri gerçekleştirebilirsek, koşullar zor da olsa önümüze daha sağlıklı bakarız."

Sayfa Yükleniyor...