NTV

Diego Costa'dan çifte yalanlama

Ntvspor

Spor
diego-costa-03-06-15.jpg

Diego Costa, Chelsea'de mutsuz olduğu yolundaki haberleri yalanladı. Menajer Jose Mourinho da, golcü oyuncuyu "soyunma odasındaki en mutlu futbolcu" olarak tanımladı.

İspanyol Marca gazetesi, Chelsea'de ilk sezonunu geride bırakan Diego Costa'nın, İngiltere'ye bir türlü uyum sağlayamadığı gerekçesiyle, umutsuzca eski takımı Atletico Madrid'e dönmeye çalıştığını iddia etmişti.

Habere göre İngilizcesini geliştiremeyen Costa, kendisini çok yalnız hissediyordu ve İngiltere'nin soğuk havasına da bir türlü alışamamıştı. Marca’nın haberine önce Chelsea menajeri Jose Mourinho; ardından da bizzat Diego Costa'dan yalanlama geldi. Costa'yı; "soyunma odasındaki en mutlu oyuncu olarak" nitelendiren Portekizli menajer; "O çok eğlenceli biri. Arkadaşları tarafından da çok seviliyor. Eğer bu mutsuzluksa; onun her zaman mutsuz olmasını istiyorum" dedi.

Diego Costa da haberin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi. Chelsea'den ayrılmak için hiç bir nedeninin bulunmadığını vurgulayan Costa; "Takım arkadaşlarımı, menajerimi ve taraftarımızı çok seviyorum. İlk sezonumda Premier Lig şampiyonluğu kazandım ve gelecek sezon daha büyük kupalar kazanmak istiyorum" diye konuştu.

ETİKETLER