Emre Aygün resmen Eskişehirli

02.06.2010 - 18:53

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Eskişehirspor'da forma yarışının zor olduğunu belirterek, Ankaragücü'nden transferini gerçekleştirdikleri Emre Aygün'ün forma giyebileceğine inandığını söyledi.

Ünal, Eskişehirspor Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında Ankaragücü'nde forma giyen Emre Aygün ile 3 yıllığına anlaşma imzaladıklarını, ondan beklentilerinin çok fazla olduğunu kaydetti. Aygün ile devre arasında anlaştıklarını, ancak futbolcunun sözleşmesinin bitmesini beklediklerini ifade eden Ünal, şöyle konuştu:"Aygün, Eskişehirspor formasını giymeyi çok arzu ediyordu ve devre arasında yapmış olduğu protokolle seve seve formayı giymeye hazırdı. Ancak, sözleşmesi Ankaragücü'nde devam ettiği için yarım devreyi oynamadan beklemek durumunda kaldı. Oyuncumuzla 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıllık anlaşma imzaladık. Orta sahanın her mevkisinde oynayabilen, aynı zamanda forvette kendini gösteren yetenekli bir oyuncu."

Ünal, transferlerle ilgili hafta sonu yapılacak genel kurul sonrası açıklamalarda bulunacağını anlatarak, "Mehmet Yılmaz ile yollarımızı ayırdık. Diğer arkadaşlarla ilgili şu anda yorum yapmam doğru değil. Yönetim kurulundan ayrılanlar olacak, yeni gelenler olacak. Hayat sürprizlerle dolu. Transfer çalışmalarımızı gizli yürütüyoruz" dedi.

"SERVET ÇETİN TRANSFERİ DOĞRU DEĞİL"
Galatasaraylı Servet Çetin'i transfer edecekleri yönündeki söylentilerin doğru olmadığını anlatan Ünal, şunları söyledi: "Gelecek yıl bambaşka bir Eskişehirspor oluşturacağız. Çok teknik bir takımımız oldu. Bütün hedefleri sonuna kadar kovalayabilecek bir takım yapmanın peşindeyiz. Buna bütçemizin de elvereceğini düşünüyorum. Artık Eskişehirspor Turkcell Süper Lig'e yakıştı. Eskişehirspor Süper Lig'de varlığını kabul ettirdi, bundan sonra da kupa ve lig hedeflerini sonuna kadar kovalayacaktır. Başarının temelinde birlik ve beraberlik yatar. Büyük takım olmak, büyük başarıları yakalamak, hep beraber hareket etmekle mümkün olur."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...