İlişkili Haberler

"Bu akşam burada maçı berabere bitirseydik Galatasaray'ın şampiyonluğunu tebrik ediyor olurduk"
Bu sözler, Mersin'de attığı son dakika golüyle Fenerbahçe'yi şampiyonluk yarışında tutan Emre Belözoğlu'na ait...

Emre, maç sonrası elde ettikleri kritik galibiyeti dikkat çeken sözlerle değerlendirdi.

"Maçla alakalı söyleyeceğim tek şey Türkiye'de hak edenin kazanacağı bir sezon olsun" diyen Emre şunları söyledi: "Galatasaray da Beşiktaş da biz de sonuna kadar getirdik. Bizler sonuna kadar bu mücadeleyi gösterdik. İnşallah hak eden kazansın. Soyunma odasında şampiyonluğa İnanmış bir takım havası vardı. Benim de payım olduysa ne mutlu bana. Bana destek olanlara teşekkür ediyorum"

Emre, golden sonra gözyaşlarını tutamaması hakkında da konuşurken, puan kaybının Galatasaray'ın şampiyonluğu anlamına geldiğini svundu.

Röportaj ensasında da duygusal anlar yaşayan Emre Belözoğlu "Ayağımda ağrı hissettim, maçta oynamamam da gerekirdi açıkçası. Ama fedekarlık yapmam lazımdı. Bu akşam burada maçı berabere bitirseydik Galatasaray'ın şampiyonluğunu tebrik ediyor olurduk. Yapmam gerekeni yaptım. Önümüzde 8 gün var, o maça da yeteişmek için elimden geleni yapacağım. Fenerbahçe sonuna kadar şampiyonluğu kovalayacak. Kim hakediyorsa ligi o kazansın, dostça kardeşçe bir ortamda inşallah bu sezon biter" dedi.