Trabzon vazgeçti, Erkan Zengin, Fenerbahçe'ye daha yakın

Fenerbahçe, Erkan Zengin transferinde Trabzon engelini aştı. Şimdi tek engel Eskişehirspor olarak kaldı.

Ntvspor 05.01.2015 - 13:45

Trabzon vazgeçti, Erkan Zengin, Fenerbahçe'ye daha yakın

Fenerbahçe'nin transfer listesindeki Erkan Zengin konusunda sarı-lacivertli ekip mutlu sona yakın. NTV Spor muhabiri Onur Tuğrul, Trabzonspor'un Erkan Zengin transferinden vazgeçtiğini söylerken, Fenerbahçe'nin önündeki tek engelin Eskişehirspor olduğunu duyurdu.

Erkan Zengin
'in, "Fenerbahçe'de oynamak istiyorum, bu transfer olmazsa İsveç'e döneceğim" açıklamasının ardından Trabzonspor cephesi, "Bizi istemeyeni biz de istemeyiz" diyerek bu oyuncunun transferinden vazgeçti.

Bordo-mavililerin teknik direktörü Ersun Yanal'ın Erkan Zengin'le görüşmesinden de sonuç alınamadı ve Trabzonspor büyük sürpriz olmazsa Erkan defterini kapattı.

Fenerbahçe'nin önündeki tek engel ise Eskişehirspor. Sarı-lacivertliler, Eskişehirspor'la mali konularda anlaşma sağladığı takdirde bu oyuncuya resmi sözleşme imzalatacak.

TRABZON'DAN AYTAÇ VE BOFFIN ATAĞI

Trabzonspor, Erkan Zengin transferinden vazgeçerken Esktişehirsporlu iki oyuncu Aytaç Kara ve kaleci Boffin için görüşmelerini sürdürüyor. Bordo-mavililer, bu iki ismi almak için Eskişehirspor'e teklif götürdü.

Sayfa Yükleniyor...