İSTANBUL - Transfer dönemine hızlı bir başlangıç yapan Fenerbahçe yönetimi Volkan Demirel ile de yeniden imza aşamasına geldi. Milli oyuncunun menajeri Erdinç Şehit ile kulüp binasında bir araya gelen yönetim, aradaki pürüzlerin büyük bölümünü giderdi.

Menajer Erdinç Şehit, görüşme sonrasında yaptığı açıklamada "Fenerbahçe kaptanına yakışır bir görüsme yaptık. Hem biz hem de Fenerbahçe kulübü birlikte yola devam etmek adına çok önemli adımlar attık. Aradaki pürüzlerin büyük bölümü halledildi. Bir iki gün içinde Volkan çok sevdiği Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacaktır" şeklinde konuştu.

Sarı lacivertli yönetim, Mehmet Topuz konusunda da bir kaç gün içinde net bir gelişme sağlanmasını bekliyor. Kayserispor'dan sözleşme fesih kağıdını resmen alan yönetimin, Mehmet Topuz'u görüşme masasına çağırması ve yaşanabilecek olumsuz bir gelişme durumunda da Futbol Federasyonu’na resmi şikayetini yapması bekleniyor.

Sarı lacivertliler dış tranfserde ise Danimarkalı Paulsen'i ikna etmeye çalışıyor. İtalya'nın Juventus kulübü ile hemen her konuda anlaşan Fenerbahçe, Danimarkalı yıldızın İtalya'da kalmak istemesi nedeniyle tranfseri bitirmekte zorlanıyor.