Fenerbahçe'ye coşkulu karşılama

Galatasaray maçı sonrası Samandıra'nın yolunu tutan Fenerbahçe takımını taşıyan otobüs, taraftarların coşkusu nedeniyle tesislere ulaşmakta zorlandı.

22.04.2012 - 23:05

Fenerbahçe'ye coşkulu karşılama

Galatasaray derbisini Türk Telekom Arena'da izleyemeyen sarı lacivertli taraftarlar, galibiyet sonrası Samandıra'nın yolunu tuttu.


Maç sonrası yola çıkan sarı-lacivertli kafileyi önce Kavacık Kavşağı'nda toplanan taraftarlar karşıladı. Burada tezahüratlar yapan taraftarlar, daha sonra araçlarıyla Can Bartu Tesisleri'ne kadar takımı takip etti. Taraftarların bir kaç noktada daha durdurduğu otobüs, saat 24.00 sıralarında FB Can Bartu Tesisleri'ne ulaşabildi.

Meşaleler yakan taraftarlar futbolcular ve teknik heyete sevgi gösterilerinde bulundu. Güçlükle ilerleyebilen takım otobüsü ancak 40 dakika saat sonra tesislere girebildi. Taraftarlar otobüs için açılan kapıdan taraftarlar da girerken burada da oyunculara sevgi gösterilerine devam etti.

Öte yandan galibiyet coşkusu takım otobüsüne de yansıdı. Futbolcular coşku içinde derbi zaferini tezahüratlar yaparak kutladılar.

''Fener gol gol gol, iki kupa geliyor'' şeklinde tempo tutan futbolcular, aynı zamanda yarın doğum günü olan takım arkadaşları Bekir İrtegün'ün yaş gününü de unutmadılar.

GÖNDERME!
Kurtarışlarıyla galibiyette büyük pay sahibi olan Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, dönüş yolculuğunda Galatasaray'a göndermede bulundu.

Volkan, Fenerbahçe Televizyonu'ndan 3G yayınıyla ekrana gelen görüntülerde, ''Biz maç sonu, bazıları gibi beraberliğe değil, galibiyete sevindik'' derken, normal sezonun ikinci yarısında Kadıköy'de 2-2 berabere biten derbi sonrası Galatasaraylıların sevinç gösterilerine atıfta bulundu.

Volkan ayrıca, maç sonu saha ortasında yaşanan sevinç gösterileri arasında Mehmet Topuz'un Galatasaraylı Melo'nun gol attıktan sonra yaptığı ''pitbull'' hareketiyle dalga geçmediğini, takım arkadaşınını lakabının ''kangal'' olduğunu, kangal taklidi yaptığını söyledi. Bu sırada futbolcular ''Kangal Topuz'' diye esprili biçimde tempo tuttu.

'İŞ SAHAYA ÇIKIP KAZANMAKTA'
Fenerbahçeli Gökhan Gönül, Galatasaraylı taraftarların maç başlamadan önce yaptığı koreografiye tepki gösterdi. Gökhan, ''İş koreografi hazırlayıp Fenerbahçe ile dalga geçmekte değil. İş, sahaya çıkıp kazanmakta'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...