Fernandes'e şok suçlama

Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu, beraber olduğu bir kadını darp etmekle suçlandı. Söz konusu kadın, avukatı ve polisle birlikte tesislere gitti.

08.05.2013 - 08:01

Fernandes'e şok suçlama

Beşiktaş’ın gece yaşamıyla sık sık gündeme gelen futbolcusu Manuel Fernandes hakkında, ortaya şok bir suçlama atıldı.

İddialara göre, Eskişehir galibiyeti sonrası İstanbul’da bir gece kulübüne giden Fernandes, burada aynı evi paylaştığı yardımcısı Gonzalo ile birlikte iki kadınla tanıştı.

Yıldız oyuncunun kadınlar ile birlikte Fulya’daki evine gittiği ve kadınların daha sonra polise giderek, Fernandes ile ev arkadaşı hakkında şikayetçi oldukları belirtildi.

Fernandes ve arkadaşıyla birlikte olduklarını iddia eden kadınlar, istedikleri şeyi yapmamaları üzerine Portekizli futbolcunun kendilerine saldırıp, darp ettiği iddiasında bulundu.

Kadınların şikayetinden haberdar olan Fernandes’in, Ümraniye’deki tesislerin yolunu tuttuğu, kadınların da avukatlar ve polis eşliğinde tesislere gittiği kaydedildi.

Kulüp avukatlarıyla birlikte ifade veren Fernandes’in, tüm suçlamaları reddettiği, polisin hem gece kulübü hem de Fernandes’in evinin kamera kayıtlarını incelemeye aldığı belirtildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...