Sarı-kırmızılılar, Kayserispor ile 6 Şubat Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Teknik direktör Frank Rijkaard yönetiminde, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına ve taraftarlara kapalı olarak gerçekleştirilen idmanda, Antalyaspor karşılaşmasında ilk 11'de yer alan oyuncuların, sahada yapılan rejenerasyon çalışmalarının yanı sıra, sağlık merkezindeki terapi seanslarıyla maç ertesi programlarını tamamladıkları öğrenildi.

Antrenmanın ana bölümünde diğer oyuncuların teknik çalışmalar yaptıkları kaydedildi.
 
-UFUK VE CANER'İN TETKİKLERİ YAPILIYOR-
 
Antalyaspor karşılaşmasında, kaleci Ufuk'un sol uyluk ön adalesine ve Caner'in ise sol kaval kemiğine aldıklarına darbeler nedeniyle oluşan sakatlıklarının ayrıntılı tetkiklerinin bugün yapıldığı açıklandı. Aynı maçta sakatlanan Jo'nun ise Kayserispor maçında oynayamayacağı ve tedavisinin 3 hafta süreceği açıklanmıştı.
 
Sakatlığı süren Mehmet'in tedavisinin ardından salon ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırıldığı, Hakan'ın tedavisine de sağlık merkezinde devam edildiği ifade edildi.

Galatasaray, Kayserispor maçının hazırlık çalışmalarını yarın sabah basına ve taraftara kapalı antrenmanla tamamlayacak. Sarı-kırmızılılar, öğleden sonra da Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle Kayseri'ye gidecek.