Kadıköy'de biber gazı!

Galatasaray'ın 0-0'lık beraberlikle şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından Kadıköy'de gerilim yükseldi. Bazı taraftarlar sahaya atlarken, emniyet güçleri biber gazına başvurdu. Sıkılan biber gazları soyunma odalarına kadar sızdı...

Ntvspor 12.05.2012 - 23:22

Kadıköy'de biber gazı!

Fenerbahçe-Galatasaray derbisi saha içindeki kısa gerginlikler dışında olaysız geçti. Tribünler de tıpkı Arena'daki son maçta olduğu gibi sahaya tacizde bulunmadı.

Ancak maçın son anlarında saha içinde artmaya başlayan gerginlik bitiş düdüğüyle birlikte tribünlere de etki etti. Bazı taraftarlar sahaya atlayınca emniyet güçleri müdahale etti.

Ancak bu sırada biber gazı sıkılınca, müdahaleden herkes etkilenmiş oldu. Saha içinde sıkılan biber gazı soyunma odalarına kadar ulaştı.

Bu arada maç esnasında tribünlerdeki bazı pankart ve posterlerin tutuşması paniğe yol açtı. Diğer yandan stat dışında taraftarlar ile emniyet güçleri arasında maç öncesinde yaşanan kavgalar maçtan sonra da devam etti.

Şükrü Saracoğlu Stadı'nın zemininde olaylar sürüyor. Şu anda saha içinde sadece öfkeli bir grup Fenerbahçeli var. Bu taraftarlar ellerinde maddeleri tünelin ağzından içeriye atıyor. Emniyet güçleri ise tünelin içinde beklemede...

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...