Kartal'da gündem divan kurulu toplantısı

Beşiktaş Kulübü'nde 2009 yılında yapılması gereken 4. olağan divan kurulu toplantısı, yarın yapılacak.

08.01.2010 - 12:05

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek olağan divan kurulu toplantısı, kulübün yeni başkanını belirleyecek kongreden önceki son toplantı olacak.Divan kurulu toplantısında, 30-31 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek seçimli genel kurulunda seçilecek denetleme kurulu, seçme ve sicil kurulu, disiplin kurulu ve müze kurulu aday listelerinde yer alacak kişiler de tespit edilecek.

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, 2009 yılının son toplantısını yarın yapacaklarını belirterek, "Bu toplantıda seçimli genel kurulunda seçilecek organlarda yer alacaklar de tespit edilecek. Organların isim listelerini önce divan kurulu tanzim eder. Kazananlar seçim listelerinde yer alacak. Organlara talip olanların sayısı fazla olursa divan kurulu kendi arasında sıralama yapar. O sırayı da seçim genel kuruluna sunar" dedi.

Karadeniz, 31 Ocak tarihinde yapılacak kongreye de değinerek, "Yeni bir başkan adayının bu saatten sonra çıkacağını zannetmiyorum. Zaman azaldı. Başka bir başkan adayının vakti yok. İki adaylı seçim olacak. Kim kendini iyi anlatırsa, faydalı olacağını hissettirirse seçimin galibi o olur. 'Şu an seçimin galibi bu kişidir' diyemeyiz. Seçim bunu tayin edecek. Adaylar da yönetim kurulu listelerini 19-20 Ocak tarihlerine kadar bize verecekler" diye konuştu.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...