Keita ve Engin G.Saray'da

Galatasaray, eski oyuncusu Fildişi Sahilli Abdel Kader Keita'yı Al Saad Kulübü'nden 1 yıllığına kiraladı. Ayrıca sarı kırmızılılar, Trabzonspor'un satış listesine koyduğu Engin Baytar'la da anlaşma sağladı.

Ntvspor 17.08.2011 - 09:11

Keita ve Engin G.Saray'da

Arda Turan'ın Atletico Madrid'e satışı ile orta sahaya takviye yapmak için hareket geçen Galatasaray, iki önemli oyuncu ile anlaşma sağladı.

Galatasaray, eski oyuncusu Fildişi Sahilli Abdel Kader Keita'yı Al Saad Kulübü'nden 1 yıllığına kiralarken, Trabzonspor'un gözden çıkardığı Engin Baytar ile de anlaşma sağladı.

Bugün Fildişi Sahilli oyuncu Emmanuel Eboue ile resmi sözleme imzalayan sarı kırmızılılar, bu imzadan sadece saatler sonra eski oyuncusu Keita'yı da kadrosuna kattı.

Yaklaşık 1 haftadır Keita için çalışmalarını sürdüren Galatasaray, mutlu sona ulaştı. Abdel Kader Keita'nın önümüzdeki günlerde resmi sözleşmeyi imzalayarak, Slovenya kampına katılması bekleniyor.

Galatasaray hızlı bir günü geride bıraktı. Fildişi Sahilli Eboue ile resmi sözleşme imzalayan sarı kırmızılı ekip, Sarı kırmızlılar, ardından akşam saatlerinde eski oyuncusu Keita'yı kiralık olarak kadrosuna katmıştı.

Sarı kırmızılılar, Trabzonspor'un satış listesine koyduğu Engin Baytar ile de anlaşma sağladı. Engin'in de Keita gibi önümüzdeki günlerde sözleşme imzalayarak, Slovenya kampına katılması bekleniyor.

ŞAKAR: ANLAŞMAYA VARDIK
Trabzonspor Kulübü'nün asbaşkanı Nevzat Şakar, Engin Baytar'a talip olan Galatasaray Kulübü ile anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Şakar, Galatasaray Kulübü'nden bir bonservis bedeli alacaklarını ve herhangi bir futbolcu takasının olmadığını da kaydetti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...