Kocaeli'den kaçan kaçana!

Kocaelispor'da sıkıntılı günler sona ermek bilmiyor. Körfez ekibinin çiçeği burnunda teknik direktörü Kaan Dobra da, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Haberler 07.01.2009 - 17:16

Kaan Dobra, Antalya'dan NTV Spor'un canlı yayına konuk olmuş ve yeni devraldığı takımın ligde kalması için elinden geleni yapacağını söylemişti. Ancak genç teknik adamın Kocaelispor'daki görevi çok çabuk sona erdi. Kaan Dobra, takımın başındayken başka bir teknik adamla görüşmeler yapıldığı gerekçesiyle istifa ettiğini açıkladı.

Kulüp başkanı Serhan Gürkan da, Kaan Dobra'nın yeni bir teknik direktör ile anlaşıldığı söylentileri üzerine kamptan ayrılmak istediğini öğrendiklerini söyledi.

Yeni bir çalıştırıcıyla anlaşmadıklarını bildiren Gürkan, ''Yeni hoca geliyor diye kamptan ayrılmış. Hoca geldiği yok, durumu anladı şimdi de kafasını yerlere vuruyor. Sözde biz hoca almışız, bu beyefendi de ayrılmış. Hoca falan da almadık, ben böyle bir şey görmedim. Antalya'ya gidiyorum, gerekeni yapacağım. Bu süreçten sonra o ayrılmasa bile biz gönderdik'' şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...