Korku dolu gecede zafer Cavs'in

Cleveland Caveliers'ın Pistons'ı devirdiği gecede zafere damga vuran LeBron James oldu. Ancak geceye damga vuran, Pistons oyun kurucusu Rodney Stuckey'nin molada bayılarak kendinden geçmesiydi.

Haberler - Ntvspor 06.03.2010 - 10:23

Korku dolu gecede zafer Cavs'in

Caveliers 99, Pistons 92
LeBron James'in 40 sayı 13 ribaund 6 asistle oynadığı maçta Cleveland Caveliers, korku dolu gecede Detroit Pistons'ı 7 sayı farkla yendi.


Pistons oyun kurucusu Rodney Stuckey'nin kendinden geçerek mola sırasında nöbet geçirdiği maçta, herkes korku dolu anlar yaşadı.

Geçen sezon baş dönmesi sebebiyle 2 maç kaçıran 23 yaşındaki Stuckey, 3'üncü çeyreğin tamamlanmasına 2:30 kala alınan molada kenara geldi ve oturduktan kısa süre sonra kendinden geçerek bayıldı.

Stuckey'nin nöbet geçirdiği ifade edilirken kısa süre içerisinde sedyeyle salondan alınan oyun kurucu, Cleveland Clinic'e kaldırıldı. Pistons'dan yapılan açıklamada, Stuckey'nin hayati değerlerinin normal olduğu ve korkulacak bir durum olmadığı belirtildi.

Stuckey'nin yaşadığı bu korkutucu anlarda 12 dakika durdurulan maçta, Stuckey'e kliniğe kaldırılmadan önce oksijen verildi ve oyun kurucunun kendi başına nefes alması sağlık ekibini rahatlatan en önemli nokta oldu. Bu korku dolu anlar yaşanırken iki takım oyuncuları da omuz omuza girerek dua ederken gözlendi.

Peş peşe 6 maç kaybeden Pistons'da Tayshaun Prince 23, Richard Hamilton 20 sayıyla oynadı.

Sayfa Yükleniyor...