Lucescu neden geldi?

Beşiktaş ve Galatasaray'ın eski hocası Lucescu'nun sessiz sedasız İstanbul'a gelmesi kafaları karıştırdı.

Haberler 18.08.2010 - 10:35

Lucescu neden geldi?

Sessiz sedasız İstanbul’a gelen tecrübeli hocanın eski G.Saraylı yönetici Albayrak’ın tahsis ettiği araçla gezmesi akılları karıştırdı.

Shakthar Donetsk’in teknik direktörü Mircea Lucescu’nun 19 saatlik İstanbul seyahati şüphe uyandırdı. Daha önce G.Saray ve Beşiktaş’ı çalıştıran, başı her sıkışan kulübün teknik direktör adayı olarak anılan Lucescu’nun sır gibi sakladığı İstanbul ziyaretini Vatan gazetesi görüntüledi.

Lucescu pazartesi günü 14.30’da gelip, salı sabahı 09.00’da ayrıldığı İstanbul’da Abdürrahim Albayrak’ın kendisine tahsis ettiği araçla ulaşımını sağladı. Romen çalıştırıcı herkese “Özel işlerim vardı.. Onları çözmeye geldim” dese de Lucescu’nun ileri sürdüğü iki konu (Bankayla görüşme ve UEFA Kupası replikası yaptırmak) 19 saatlik yolculuk için kimseyi tatmin etmedi.

F.Bahçe ve Beşiktaş’ın teknik direktör aramadığı, Rijkaard’ın koltuğunun sallandığı bir ortamda insan “Acaba G.Saray ile görüşmeye mi geldi?” sorusunu aklına getiriyor. Ama böyle bir ortamda Lucescu’nun İstanbul’a gelmesi çok profesyonelce gözükmüyor..

Diğer yandan da banka görüşmesi ve UEFA Kupası replikası yaptırmak çok inandırıcı nedenler değil.. Lucescu’nun Abdürrahim Albayrak ile olan dostluğu, Albayrak’ın da şu anda G.Saray’ın bütün iplerini elinde tutan Yiğit Şardan ile ilerlemiş arkadaşlık ilişkileri bilinirken zihinleri “Neden olmasın?” sorusu da meşgul ediyor.

Sayfa Yükleniyor...