Mersin İdmanyurdu'nda şok cezalar

Son olarak Kardemir Karabükspor karşısında farklı mağlubiyet alan Mersin ekibinde, futbolcular ve teknik heyete 8'er bin TL’lik ceza verildi.

11.11.2009 - 16:17

MERSİN - Bank Asya 1. Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu yöneticileri, son olarak Kardemir D.Ç. Karabükspor karşısında 6-1'lik farklı mağlubiyet alan teknik heyet ve futbolculara 8'er bin TL'lik ceza verdi.

Futbol şube sorumlusu Mustafa Ağaoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezon başından bu yana ligde, inişli çıkışlı grafikler çizdiklerini, ancak en son sahalarında Kardemir D.Ç. Karabükspor karşısında aldıkları farklı mağlubiyeti hiç beklemediklerini söyledi.

Mersin İdmanyurdu'nun köklü ve geçmişi başarılarla dolu bir kulüp olduğuna dikkati çeken Ağaoğlu, yönetim olarak her şeyin en iyisini yapmaya çalıştıklarını, teknik heyet ve futbolcuların da kendilerine çeki düzen vermeleri gerektiğini belirtti.

''Prensiplerimizde 'istikrarsızlık' yok'' diyen Ağaoğlu, ''Galibiyet parolasıyla çıktığımız Kardemir D.Ç. Karabükspor'a sahamızda farklı yenildik. Bu kabul edilebilir değil. Yönetim, teknik heyet ve futbolculara 8'er bin TL cezası verdi. İnanıyorum ki bundan sonra tüm futbolcular giydikleri formanın hakkını verirler'' dedi.

Yabancı oyuncu arayışlarının sürdüğünü ve ara transferde 2 oyuncu haklarını da kullanacaklarını ifade eden Ağaoğlu, ''Hedefimiz Bank Asya 1. Ligi'nde en üst sıralar. Yönetim olarak bunu başarabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ara transferde iki yabancı oyuncu kontenjanını kullanarak, takımımızı hak ettiği yere gelmesini sağlayacağız.''

Ağaoğlu, önümüzdeki hafta Karşıyaka maçından mutlak galip gelmeyi planladıklarını da ifade ederek, yeniden yükselişe geçmek istediklerini de kaydetti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...