Messi patladı: Felaket...

Arjantin'in yıldızı Lionel Messi, Copa America'da Şili ile oynayacakları final öncesi ülkesinin futbol federasyonuna ağır eleştiriler getirdi. Messi, final maçı için kendilerini New Jersey'e götürecek uçağın rötar yapması üzerine federasyonu yönetimi için "felaket" tanımlaması yaptı

Ntvspor 24.06.2016 - 20:25 | Son Güncelleme : 24.06.2016 - 23:11

Messi patladı: Felaket...

Copa America'nın 100. yıldönümüne özel olarak düzenlenen turnuvanın finalinde, geçen yıl da finalde karşı karşıya gelen Şili ile Arjantin kozlarını paylaşacak.

Arjantin'in yıldızı Lionel Messi, 2014 Dünya Kupası ve geçen yılki Copa America finallerini kaybettikten sonra, milli takım formasıyla ilk büyük turnuvasını kazanmayı hedefliyor. Ancak Messi dertli...

Zira Houston'da bulunan Arjantin kafilesini, final maçının oynanacağı New Jersey'e taşıyan uçak rötar yaptı. Böyle bir rötarla ilk kez karşılaşmayan Messi, sosyal medya hesabı aracılığıyla Arjantin Futbol Federasyonu'na ağır eleştiriler getirdi.

Uçakta Sergio Agüero ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Messi "Bir kez daha uçak beklemek zorunda kaldık. Arjantin Futbol Federasyonu tam bir felaket" yorumunu yaptı.

Bunun üzerine federasyon yetkilileri kendilerini savunma zorunda kaldı. Takımların yolculuklarını organizasyon komitesinin düzenlediğini hatırlatan federasyon, uçağın gecikmesini kötü hava koşullarına bağladı.

Sayfa Yükleniyor...