Nayman: Hedefe bir adım daha yaklaştık

Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Ferruh Nayman," Takımda her şey yolunda, hiçbir sıkıntı yok. Aynı kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz'' dedi.

15.03.2010 - 11:44

BURSA - Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Ferruh Nayman, Manisaspor'u 2-0 gibi net bir skorla yenerek hedefe bir adım daha yaklaştıklarını söyledi.

Nayman, yaptığı açıklamada, düşme hattında bulunan Manisaspor'un dünkü maçta çok iyi şekilde kapalı defans uyguladığını, bu nedenle ilk yarıda rakibi açmakta oldukça zorlandıklarını vurguladı.

Bursaspor'un bu maçtaki futbolunun bazı kesimlerce beğenilmediğini belirten Nayman, ''Biz her zamanki futbolumuzu oynadık. Rakibin oyun tarzı, bizim futbolumuzu kötü gösterdi'' dedi.

Nayman, Ali Tandoğan'ın düşürülmesiyle kazanılan penaltı atışıyla buldukları golün ardından rahatladıklarını dile getirerek, ''Güzel bir maç oldu. Manisaspor'u 2-0 gibi net bir skorla yenerek hedefe bir adım daha yaklaştık. Hakem, neredeyse sıfır hatayla bir maç yönetti. Galip geldiğimiz için çok mutluyuz. Takımda her şey yolunda, hiçbir sıkıntı yok. Aynı kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...