Vardy: Ölüm tehditleri alıyorum

Leicester City'nin golcüsü Jamie Vardy, menajer Claudio Ranieri'nin görevine son verilmesinde parmağı olduğu gerekçesiyle ölüm tehditleri aldığını açıkladı.

Haberler - Ntvspor 21.03.2017 - 10:13

Vardy: Ölüm tehditleri alıyorum

Leicester City’nin golcüsü Jamie Vardy, İngiltere Milli Takımı kampında önemli açıklamalar yaptı.

Vardy, menajer Claudio Ranieri'nin görevine son verilmesine yol açan oyuncu isyanına liderlik ettiği gerekçesiyle ölüm tehditleri aldığını söyledi.

"KORKUTUCU"

Ranieri'nin görevinden alınmasında hiçbir sorumluluğu bulunmadığını savunan Vardy, hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi. Şampiyonlar Ligi’nde Sevilla ile oynanan ilk maçtan sonra Ranieri'nin kovulması için takım arkadaşlarıyla uzun bir toplantı yaptığı ileri sürülen Vardy, "Oysa o maçtan sonra 3 saat boyunca doping testine girmek için bekledim. Bu tür haberlere artık alıştım. Ancak bazı insanların beni ve ailemi ölümle tehdit etmesi korkutucu" dedi.

Leicester City yönetiminin Ranieri'nin görevine son vermeden önce aralarında Vardy’nin de bulunduğu bazı oyuncular ile bir toplantı yaptığı biliniyor. Bu toplantıda oyuncuların negatif tavrı üzerine yönetim, kulübe tarihinin ilk Premier Lig şampiyonluğunu kazandıran Ranieri'nin görevine son vermişti.

Sayfa Yükleniyor...