Öner: Tabata kalıyor

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, siyah beyazlı taraftarların devre arasında kendilerinden flaş transfer beklememesi gerektiğini vurguladı. Öner, Brezilyalı Tabata'nın da takımda kalacağını söyledi.

Haberler 22.12.2009 - 16:25

Beşiktaş yönetimi, devre arası transfer döneminde izlenecek strateji hakkında ilk açıklamayı NTV Radyo'ya yaptı.

Siyah-beyazlı kulübün genel sekreteri Kenan Öner, "taraftarlarımız, gazetelerdeki haberlerin büyük bölümüne itibar etmesinler. Futbolda genel kanı, devre arasında yapılan transferlerin takımlara büyük katkı sağlamadığı yönündedir, ben de şahsen öyle düşünüyorum. Ufak bir iki hamle yapabiliriz" diye konuştu.

Öner, lisansı askıda bulunan ve ligin ikinci yarısında sahalara dönmesi beklenen Delgado'ya yer açmak Tabata'nın elden çıkarılacağı haberlerini değerlendirirken de "Manisaspor'la oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası maçından sonra hocamızla masaya oturacağız. Tercihi de hocamız yapacak. Bağlayıcı konuşmak istememem. Ancak büyük yatırımlar yaptığımız, gelecekte de Beşiktaş'a büyük katkı sağlayacağına inandığımız Tabata'nın, yüzde doksanın üzerinde bir ihtimalle, kiralık ya da bonservisiyle birlikte, başka bir takıma verilmesinin söz konusu olmadığını söyleyebilirim" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...