Pierre-Nouma-Acun Not Defteri'nde

Fuat Akdağ ve Rıdvan Dilmen ile Not Defteri'nin bu haftaki konukları Acun Ilıcalı, bir dönemin unutulmaz oyuncuları Pierre Van Hooijdonk ve Pascal Nouma. Not Defteri bu akşam saat 23.00'te NTV Spor'da.

Ntvspor 29.09.2009 - 20:00

Haftanın “en”lerini seçen, futbolun eğlenceli yanını öne çıkaran ve zaman zaman da ünlü isimleri de programlarında ağırlayan  Fuat Akdağ ve Rıdvan Dilmen, yarın akşam Acun Ilıcalı, bir dönemin unutulmaz oyuncuları Pierre Van Hooijdonk ve Pascal Nouma’yı konuk edecek.

Fuat Akdağ, Rıdvan Dilmen ve Acun Ilıcalı, Turkcell Süperlig’in “en”lerini seçeceği  programda Acun Ilıcalı’nın yeni programı için Türkiye’de bulunan Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Van Hooijdonk ve Beşiktaşlılar’ın unutamadığı golcüleri Pascal Nouma’yı ağırlayacak.

“Devler Ligi”ni düzenleyen Acun Ilıcalı turnuva hakkında bilgi verirken, bu yarışmaya takımlarıyla katılan Pierre Van Hooijdonk ve Pascal Nouma da Türk futbolu başta olmak üzere Akdağ ve Dilmen’in sorularını yanıtlayacak. Üç konuk ayrıca haftanın “en”leri hakkında düşüncelerini aktaracak.

Not Defteri bu akşam saat 23.00'te NTV Spor'da

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...