Beşiktaş transfer komitesi Inter'de forma giyen Ricardo Quaresma için son kez İtalya'ya giderek Portekizli futbolcunun menajeri ile masaya oturmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde Barcelona'da biraraya gelen taraflar, yıldız futbolcunun menajeri Jorge Mendez’in sürekli fiyat yükseltmesi nedeniyle görüşmeleri ertelenmişti. Ancak son yapılan teklifin ardından Quaresma’nın perşembe gününe kadar süre istediği öğrenildi.

Transferin bitmesini bekleyen siyah beyazlı taraftarlar da Quaresma heyecanı sardı. Beşiktaş kulübünü telefon ve e-posta yağmuruna tutan siyah-beyazlı taraftarlar Portekizli yıldızı yeni sezonda takımlarında görmek istediklerini ilettiler. Bu arada kadrosunda 11 yabancı futbolcu bulunduran siyah-beyazlılarda , henüz hiç bir futbolcu için istenilen teklifin gelmemesi yöneticileri düşündürüyor.

Zapotocny, Gordon Schindenfeld ve Matteo Ferrari için bir kaç kulübün siyah-beyazlıların kapısını çaldığı , ancak önerilen bonservis bedellerinin düşüklüğü nedeniyle tekliflerin kabul edilmediği belirtildi.